Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Araba Satmak

Rüyada araba satmak nasıl yorumlanır?

Rüyamda gri bir araç (modelini bilmiyorum) hızla üzerime geliyordu ama tam yakınımda iken dondu ve durdu, kimin sürdüğünü görmedim. Annemle gidiyordum. Babam da kenardan bizi izliyordu. Bu sırada bir araba yangını oldu. Ama yanığını gördüğümü hatırlamıyorum. Ağabeyimin arabası yanmıştı. Babamla konuşuyorduk, “satabilseydik ziyan etmezdik” dedim. Babamda “ne yapalım, yenisini alacaktık zaten ama zarar edicez” dedi. Ve araba mezarlığı gördüm ama çok güzeldi. Her araba için ayrı bir yer vardı. Derin bir kuyu ama içi güzeldi. İnsan mezarlığına benziyordu ayrı bir odaydı sanki.

Ve şimdilerde ağabeyim araba satmak istiyor. Arabanın cok sık tekerleği patlıyor. İlgisi var mı rüyamla bilmiyorum. Teşekkürler.

Kimden: Melda
Cinsiyetiniz:Kadın
Yaşınız:18
Medeni Durumunuz:Bekar
Anahtar kelimeler: Araba satmak,araba yangını,hız,aile
Şu anki ruh haliniz: Umutlu

Araba sattığını görmek rüya yorumu

Rüyada araba satmak, araba sattığını görmek gerçek yaşamınızda iş ve aile çevrenizde aktif bir rol almadığınızı, pasif kaldığınızı ve bu nedenle etrafınızın eleştirilerine maruz kaldığınızı, bir gelecek kaygısı içinde olduğunuzu simgeler. Rüyada oto sattığını, araç sattığını, otomobil sattığını görmek açıklaması da aynıdır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir