Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Araba Tamir Ettiğini Görmek

Rüyada araba tamir ettiğini görmek neye işarettir?

Eski model yaklaşık 20 yaşında bir 200 Mercedes arabam varmış ve bu araba 6 aydır arızlı yatıyormuş, arabamın anahtarını da hiç sevmediğim birine bırakmışım, almak için onunla karşı karşıya gelmek durumunda kalıyorum. O kişinin yanına da yol temizliği yapan askerlerin yanından geçerek gidiyorum.

Anahtarı alıp arabayı çalıştırmaya gidiyorum, çalışmamasından çok korkuyorum 1 seferde çalışıyor. Bir müddet geri geri gidiyorum sonra arabayı çevirip düz gidiyorum. Bir de çok eski bir kamyon var iki araba İstanbul’a gidecekmişiz. Kamyon yüklenip çalışınca elektrik arızasından dolayı bozuluyor. Bende araba tamir ediyorum. Sonra uyandım. İyi çalışmalar tabirlerinizde başarılar.

Rüyada araba tamir ettiğini görmek neye yorulur?

Rüyada araba tamir etmek, araba tamiri, araba tamir ettiğini görmek gerçek yaşamınızda gözden geçirmeniz, düzeltmeniz gereken kimi sorunlar olduğunu simgeler. Oto tamiri, araç tamiri, otomobil tamiri rüya açıklaması da aynıdır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Araba Tamir Ettiğini Görmek” için bir yanıt

Uzak bir ülkedeyım, memleketımden uzakta calısıyorum kımsem yok, 2 gunde aynı ama farklı bıcım ruya gordum, yasım 19 olacak.

1 cı gece evımın tam ortasında 1 araba gordum, bozulmus tamır etmeye calıstım, sahıbı de var ıdı, o adam ne arıyordu evımde anlamadım, tamır edemedım arabayı, 10 dakika sonra araba kendılıgınden calıstı ve ruyadan uyandım.

2cı gece bısıklet gordum bırde eskı bır arkadasımı, bısıkletımı tamır ettık, spor gıysıler gıydım, tam bısıklet kullanmaya gıdecekdıkkı bısıklet yok oldu heyhacanla uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir