Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Araba Vapuru Görmek

Rüyada araba vapuru görmek neyi işaret eder?

İlk kez bir arkadaşımın evinde kaldım ve o gece sabaha karşı gördüğüm rüyanın hala etkisindeyim. Bir şehir hatları araba vapurundaydım, yanımda biri var kız veya erkek kim görmedim ama deniz masmavi, hava günlük güneşlik, hatta güneş denizin üzerinde prıl pırıl parlıyor. Binlerce büyük balığın biraz ilerimizde denizin üzerinden hoplayarak atlayıp zıpladıgını gördüm.

Çok heyecanlanmışken biraz sağa daha yakınımda onlarca yine suyun üzerinde zıplayan yunus balıklarını gördüm, çok güzeldi, sevinçten çığlıklar atıyordum. Öylece uyandım, sabah arkadaşım sordu “ilk kaldığın evde görülen rüyalar çıkar” dedi, anlatmadım ama “güzel bir rüya gördüm” dedim. Sizce nasıl yorumlamalıyım? zira son zamanlarda hayatım biraz karıştı, iş sıkıntıları olustu, umarım hayırlıdır.

Rüyada arabalı vapur görmek yorumu

Dilek selam, rüyanın iki ana unsuru var; arabalı vapur ve denizdeki balıklar. Arabalı vapur sıkıntılı durumları, balıklar ise sevinç, kısmet ve şans simgeler, bakınız rüyada balık görmek yorumu.

Rüyada arabalı vapur, feribot görmek pek makbul değildir ve tehlike, sıkıntı, üzüntü hisleri taşır. Rüyada feribota binmek ya da feribota bindiğini görmek riskli, sizi üzecek, çok yoracak yeni bir işe başlayacağınıza işaret eder. Rüyada feribottan düşmek yahut düştüğünü görmek karşı karşıya bulunduğunuz sorunların üstesinden gelemediğinize işaret eder. Çevrenizdeki dost ve arkadaşlarınızın desteğini istemelisiniz. manası taşır.

Sonuç olarak gördüğünüz rüya tehlikeli bir durumu atlattıktan sonra şansınızın açılacağını ve uzun süredir planladığınız, yapmayı çok arzu ettiğiniz seyahate çıkacağınızı simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir