Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Birine Araba Verdiğini Görmek

Rüyada birine araba vermek neye işarettir?

Rüyamda arkadaşımın arabasıyla bir yere giderken arabayı park etmek için tanımadığım birine verdim ve araba çalındı. Tüm aramalarımıza rağmen bir türlü bulamadık, derken arabayı bulduk bir yerde sabit dururken ve arabanın plakası aynı fakat kırmızı olan rengi beyazdı. Ondan sonra bu arabayla amcamı ziyarete gittim ve arabayı çalışır durumda bırakıp indim arabadan, baktım amcamın 3 kız çocuğu 9 – 10 yaşlarında arabayla geri dönerken amcam onlara seslendi ve onlarda bize taraf bakarken trafik tabelasına çarptılar ve arabanın önü göçtü ve arabada sıkıştılar.

Kapıyı açıp onları çıkarmak istedik fakat bacakları sıkışmıştı ve kan falan yoktu, çocuklarda gayet sakindi. Ben hemen Afad’ı 122 aradım ve adresi verdim ama verdiğim adres yanlış adresti bir türlü bulamadılar ve beni aradılar ve ben adresi bilmediğimi ve bir barın önlerine gelmelerini istedim ve onları beklerken gelen itfaiye ekiplerini olay yerine yönlendirdim ve afad ekiplerini bir daha görmedim, arada nerede kaldılar diye aradım derken sonra rüyamdaki amcamın yerine hiç tanımadığım biri geçti ve itfaiye sen mi haber verdin dedim ve uyandım. Lütfen söyler misiniz rüyada birine araba verdiğini görmek nasıl yorumlanır. Teşekkürler şimdiden yorumlarınız için. cuneyt tarafından 09.04.2013 / 09:47 tarihinde gönderilmiş

Rüyada birine araba verdiğini görmek yorumu

Cüneyt Merhaba,

Dikkat edersen rüyandaki tüm unsurlar ve olaylar arabayla ilgili; arabayla gitmek, park etmek, araba çalınması, aracın renginin değişmesi, trafik kazası. Bu unsurları ayrı ayrı incelemeye kalkılırsa bir anlamı olmaz ve konuya bütün olarak bakılırsa;

Rüyada araba görmek güç, statü, canlılık, çekicilik, büyük hayaller, modern yaşam sembolüdür. Araba rüyaları çok yaygındır ve rüya çözümlemesi otomobilin modeli, rengi, durumu, markası, onu sürüş biçiminiz gibi birçok faktör bir arada değerlendirilerek yapılmalıdır. Rüyada araba kullanmak, araba sürmek, araba kullandığını, araba sürdüğünü görmek aracın sert veya yumuşak gidişine bağlı olarak hırsınızı ve hayatınızı yönlendirme yeteneğinizi gösterir. Araba rüyalarında aracı kimin sürdüğü çok önemlidir. Eğer aracı siz kullanıyorsanız hayatınızın akışına kendinizin yön verdiğini ifade eder. Bu konu yaşam felsefeniz konusunda önemli bilgiler vermektedir. Aracın eski veya yeni, standart ya da lüks araç olması, seyahatin neşeli veya sıkıcı olması önemli faktörlerdir.

Rüyada trafik kazası, araba kazası, otomobil kazası, araç kazası görmek günlük yaşamdakinin tersine, sanıldığı kadar ürkütücü değildir. Kazada kan görmemek, kan çıkmaması şartıyla rüyada trafik kazası görülmesi iyiye yorumlanır, hayatınızda olumlu yönde yenilikler olacak demektir. Rüyanın unsurları: araba park etmek, birine araba vermek, araba çalınması, araba bulmak, trafik tabelası, trafik kazası, itfaiye, afad. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir