Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Arabada Yolculuk Yapmak

Rüyada arabada yolculuk yapmak neye çıkar?

Sayın admin. Rüyamda annem, babam ve ben arabada yolculuk ediyoruz. Önde şoför koltuğunda babam, yanında annem oturuyor. Ben arka koltukta omuzlarımı içeri çekmiş şekilde oturuyorum. Korkak ve ürkek vaziyetteyim. Arabanın rengi gümüş grisi. Arabayla eve giderken tanımadığım siyah saçlı beyaz gömlekli bir bayan arabayı durduruyor “evinize gideceğiniz yol yağmurdan dolayı çökmüş durumda, sizi üniversite tarafına yani karşı tarafa alalım. Köprü yapılınca eve dönersiniz” diyordu. (Oturduğum şehirde üniversite şehre 20 km uzaklıkta, ben o üniversite mezunuyum ve ailem de orada yönetici konumunda) Genç kadın öyle deyince bizde gidip lojmanlar da bir eve yerleştik. O genç kadınla odada boy aynasının karşısında kendimi buldum. Üzerimde lacivert bayram kıyafetim vardı. Lacivert düz elbiseydi. Saçlarımı topuz yapmıştım aynaya bakarak inci küpemi çıkartıyordum.

Bir yandan da ağlıyordum o yanımdaki kadına “benimde gözlerim yeşil olacaktı anneme benzeyecektim ama annem gibi olmadı kahverengi oldu” dedim. Göz bebeklerim büyümüştü. O yanımdaki bayana anane diyordum oysa ananem rahmetli olmuştu. Ananem meğerse o genç bayanmış. Gözlerimden az yaş geliyordu ama içim kan ağlıyordu. Tasvirinizi bekliyorum. Ruh halim; korkmuş endişeli ve çok üzgün.

Rüyada arabayla yolculuk yapmak tabiri

Değerli okurum, gördüğünüz rüyada bir çok olay geçiyor ancak bu olayların anlamlarına ayrı ayrı bakmak esas mesajın kaçırılmasına neden olur, ben bunu açıklayacağım ancak vaktiniz olursa lütfen rüyada araba görmek sayfasını da okuyun.

Görmüş olduğunuz rüya gerçek hayatta yaşamınızın kontrolünü elinizde tutamadığınızı ve bunun başkaları tarafında yönetildiğini, başka birilerinin sizin hakkınızda gereğinden fazla karar verdiklerini simgelemekte ve böyle yapmaya devam ederseniz ileride bunun sizin için büyük tehlikeler içerdiğini anlatmaktadır. Bir diğer önemli mesaj ise rüyanız başkalarının sözlerini dinleyin, onlara değer verin ama kararı kendiniz verin demektedir.

“Rüyada Arabada Yolculuk Yapmak” için bir yanıt

Sayın admin; sağolun vakit ayırıp cevapladig iniz için Sizin burada söylediğiniz “kararları başkaları verirse hayatınızda ilerde büyük tehlikeler olur” ifadesinde büyük tehlikeler nelerdir ,anlayamadım .Biraz aciklayabilirmisiniz.Cevap verirseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir