Rüyada Arabadan Atlamak

Rüyada arabadan atlamak neyi gösterir?

Önce tramvaydayım, sonra durağı kaçırdım sanıyorum. lakin yok duruyor tramvaycı ve aynı anda yağmur yağıyor ama, oradan bir okula gidecekmişim, sonra bir bakıyorum ki kar yağmış, ortalık bembeyaz, karda yürüyorum ama elimde çocuk arabası içinde de kızım var, okulun rampasının yanında duruyorum, yok diyorum buradan kayar, kızımı kaldırıyorum yürütüyorum öyle merdivenlerden çıkacağım diyorum ama çıktığımı görmüyorum.

Tam o sırada bir araba yolda ani bir fren yaptı, karda kayarak zor durdu, arabanın içinde bir kadın ile araba sürücüsü kavga ediyor gibilerdi ve kadın kapıyı açarak arabadan atladı, karların üzerinde bir kez döndükten sonra durdu, araba hızla uzaklaştı. İnsanlar hemen kadının kadının yanına toplandılar, ne oldu diye.

Okulun içindeyim kış olduğu için yerler çamur suyu kirli. Öğretmen bana diyor ki “paspas bezini al, yeri sil”, alıyorum siliyorum ama söyleniyorum “buranın ben miyim temizlikçisi” diyorum. Yanımda da arkadaşım Betül varmış, oğlu arıyor “anne gel, babam çok kızıyor, arıyor arıyor seni bulamıyor” diye (oysaki eşinden boşanmış gerçek hayatta). Sonra Betül bana sucuk koyuyor önüme, pişmiş bende yiyorum, çok güzel tadı var, böyle kırmızı lezzetli teşekkür ediyorum ona, bir tahta masada oturuyorum, tahta sandalyede kahverengi, önümde sucuk, bir kase yoğurt mu buz mu onu bilmiyorum, birinde de kıyma var onu hatırlıyorum ama bu ne olacak diyorum. Hayırlı pazarlar dilerim

Rüyada arabadan atlamak yorumu

Rüyada arabadan atlamak, otomobilden atladığını, bir araçtan atladığını, arabadan atladığını görmek işlerinizin yolunda gitmesi ve iş hayatında başarılı olup terfi etmek anlamına gelir. Bu rüya sizin hırsınızı kontrol altında tutarsanız yaşamınızda çok başarılı olacağınızı da simgeleyebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir