Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Arabalar

Rüyada arabalar neye delalet eder?

Rüyada araba görmek rüya yorumları araba analizi sayfasında yer almaktadır. Bu sayfada rüyalarda en çok görülen arabaların yorumu yer almaktadır.

Rüyada mercedes görmek rüya sahibinin kişiliği gelişmiş, hayatta ne istediğini bilen, adımlarını dikkatli atıp, ayağını yere sağlam basan biri olduğuna rivayet edilir. Rüyada mercedes kullanmak kişinin emeklerinin karşılığını almasına, yaptığı yatırımların kendisine yüksek kar olarak geri döneceğine, bu karlı işler sayesinde yeni atılımlarda bulunup yeni işlere gireceğine işaret eder. Kısmet açık, sürekli olacağına alamet eder.

Rüyada jeep görmek, 4 çeker, 4×4 araba, jip, suv araç, Jip görmek, almak, satmak veya kullanmak günlük yaşamınızda kimi endişeler, korkular içinde olduğunuzu simgeler.

Rüyada Nissan firması tarafından yeni üretilen juke model araba görmek, juke almak juke aldığını görmek içinizde büyük bir özgürlük özlemi, sınırları zorlamak, kendini aşmak arzusu olduğunu simgeler. Rüyada juke kullanmak, juke kullandığını görmek hayal gücünüz ve yaratıcılığınızı daha etkin kullanmanız gerektiğini simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir