Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Arabam Çalınmış

Rüyada arabam çalınmış bu ne demek?

Bende balkondan az daha düşüyordum, rüyamda arabam çalınmış ona bakıyorum, araba görünürde yok, çok kötü ağlıyorum, arabayı ararken balkonun trabzanları kopuyor, aşağı doğru tam düşecekken tutunuyorum. Bu sırada uyandım. Çok kötü bir rüya idi. Lütfen söyler misiniz, rüyada araba çalınması nasıl yorumlanır, teşekkür ederim. Almanya’dan sevgiler, Aslı.

Rüyada araba çalınması yorumu

Rüyanız çok kısa olmasına karşın oldukça derin mesajlar vermektedir. Gördüğünüz rüya Arzuladığınız yüksek statü, prestij, sosyal çevre konularında istediğiniz yere ulaşamadığınızı, prestij ve yüksek statü arayışının devam ettiğini ancak sosyal çevrenizi genişletme, yeni insanlarla diyalog kurma konularında sıkıntılarınız olduğunu gösterir. Balkondaki durumunuz bunu ifade etmektedir.

Arabanızın çalınmış olması ise kimliğinizden sıyrılacağına yorumlanır gösterir. Bu işinizi kaybetme, ilişkinizin sonlanması gibi kişiliğinize ve kim olduğunuza etki eden bir olay şeklinde olabilir. Bakınız araba hırsızlığı rüya tabiri

Sonuç olarak rüyanız oldukça olumsuz mesajlar vermesine karşılık içinde bulunduğunuz durumu yansıtıyor ise, yaşamınızdaki değişiklerden sonra her şeyin yoluna gireceğine inanabilirsiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Arabam Çalınmış” için 2 yanıt

Şu an arabam yok.arabam varmış park ettiğim yerden arabam çalınmış,endişeleniyorum ama kaskosu var diyip üstünde durmuyorum.sonra kalabalık bir grup yakınlarımla beraber üstümüze yürüyorlar kim olduklarını bilmiyorum.bağrınıyorum ve o kalabalık dağılıyor.rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

Rüyamda Lokanta bahçesine Park ettiğim arabamın çalındığını ve ertesi sabah Lokanta sahibinin çevre kameralardan arabamın hızla sokak aralarından kaçırılma anını izletmesini gördüm. Ne anlama geliyor rica etsem Yorumlarmısınız lütfen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir