Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Arabanın Altında Kalmak

Rüyada arabanın altında kalmak neye işarettir?

Rüyamda bir basketbol sahasındayım, evli olduğumu biliyordum ama gerçekte evli değilim, evli olduğum kişi Bera adında aynı serviste olduğum, daha önce hiç konuşmadığım biri, ona bir şey lazım olup olmadığını dışarı çıkacağımı söylüyorum, “sadece dus, yatak ve yemek” diyor.

Daha sonra sahadan dışarı çıkıyordum, geniş uzun ve mermer bir merdivenden iniyorum, son basamaklara yakın duruyorum, yere dökülen bozuk paralarımı topluyorum, kafamı çevirdiğimde annemi görüyorum, yanına giderken hızla gelen arabayı far etmiyorum, araba bana çarpıyor, arabanın altında kalıyorum ama bana bir şey olmuyor. Şoför heyecanla arabadan inip arabanın altına bana bakıyor, annem ve babamda çığlık atarak bana koşuyorlar, beni arabanın altından çıkarıyorlar.

Sonra hep beraber babamın kullandığı arabaya biniyoruz, ikisi de gördüğüm zamandan beri içimi huzurla dolduracak bir şekilde tebessüm ediyorlar, bir yerde duruyoruz annem bana “3 bardak sut almamı” söylüyor, o ölçerken ben başka bir kapının önünde en yakın arkadaşımın gülerek bana büyük bir poşette yeşil elma verdiğini görüyorum, elinde pasta da var onu babamın doğum günü için bize gelirken getireceğini söylüyor.

Anlamını bir türlü çözemedim, yardımcı olursanız sevinirim, bu arada ben 9.sınıfa gidiyorum ve annemle babam hayattalar.

Arabanın altında kaldığını görmek yorumu

Rüyada arabanın altında kalmak, aracın altında kaldığını, bir otomobilin altında kaldığını görmek yaşam tarzınız, inançlarınız ya da hedefleriniz hakkında bir şeyin bir başkasınınki ile çatışma içinde olabileceğini gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Arabanın Altında Kalmak” için bir yanıt

Rüyada kırmızı araba ittiğini görmek
Ben rüyamda kırmızı eski model arabayı ittiğimi gördüm ve her yer karla kaplıydı, arabayı iterken biraz zorlandım. Rüyada kırmızı araba görmek, araba itmek ne demektir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir