Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Arabanın Kar İle Kaplı Olduğunu Görmek

Rüyada arabanın kar ile kaplı olduğunu görmek nedir?

Aynı gün içinde ilk rüyamda önce sevgilimi bir yerde bekliyorum, hava soğuk kar yağmış, kendisi geldi daha sonra arabasına doğru ilerledik ve arabanın üzeri karla kaplıydı, karı temizlerken arabanın kaza yaptığını gördüm. Bu ne dediğimde vurup kaçmışlar dedi ama daha sonra kaza yaptığını itiraf etti.

İkinci rüyam ise çok kısa, sevgilim bana “bir başkası ile evleneceğim galiba, öyle hissediyorum sen olmayacaksın” dedi.

Son rüyam ise eski sevgilimi gördüm, yeni sevgilisi ile birlikte bir evde oturuyorlardı, sarılmışlardı birbirlerine. O beni gördü daha sonra ben evin içine girdim kıyafetlerim varmış, galiba kıyafet arıyordum yanıma geldi, konuşmaya buda bu şekilde bitiyor. Rüyada arabanın kar ile kaplanması nasıl yorumlanır. teşekkürler. 32 yaşında bekar erkeğim.

Rüyada arabanın kar ile kaplı olduğunu görmek yorumu

Rüyalarınızın ortak özelliği hepsinin de olumsuz mesaj vermesidir ve şu anda şansınızın kapalı olduğu bir dönem yaşamaktasınız. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Arabanın Kar İle Kaplı Olduğunu Görmek” için 2 yanıt

Sultan selam,Rüyanız, reel hayatınızda yaptığınız veya yapacağınız bir iyiliğin verdiği / vereceği huzur ve mutluluk ile kendinizi daha iyi hissedeceğinizi işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir