Rüyada Arabanın Köprüden Denize Düşmesi

Rüyada arabanın köprüden denize düşmesi neye işarettir?

Rüyamda yakın akrabalarım, büyükbabam, babaannem, henüz bebek olan kuzenim, yengem ve hatırlayamadığım bir kaç kişi daha eniştemin kullandığı arabada bulunmaktadır.
Denizin üzerinde düzgün bir köprü yoktur aslında. Arabanın her iki tekerleğinin durabileceği ve ortası boş olan beton vardır.

Aşağıya bakarken gerçekten korkunç bir manzara var, yükseklik korkum da olduğu için bakamıyorum. Arabayı bunun üzerinde geçireceğini söyleyen eniştem maalesef biraz gittikten sonra geçiremez ve araba içindekilerle düşer. Rüyayı yorumlarsanız sevinirim. Yaş 23. Erkek, Üniversite Öğrencisi, Bekar. 10 Ocak 2010, 14:39

Rüyada denize düşen araba görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada araba görmek kendine güveni, bağımsızlığı simgeler. Eğer araçta yolcu iseniz hayatta pasif bir rol aldığınızı gösterir. Bakınız rüyada araba görmek sayfası. Köprü hayatta aşmanız gereken engelleri simgelemektedir. Rüyada arabanın köprüden suya düşmesi ise doğru insanlarla yola devam etmezseniz buna benzer kazalar, sıkıntılar yaşayabileceğinizi işaret etmektedir, bu konuda rüyada suya düşmek sayfası da ilginizi çekebilir.

4 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir