Rüyada Arabanın Köprüden Denize Düşmesi

Rüyada arabanın köprüden denize düşmesi neye işarettir?

Rüyamda yakın akrabalarım, büyükbabam, babaannem, henüz bebek olan kuzenim, yengem ve hatırlayamadığım bir kaç kişi daha eniştemin kullandığı arabada bulunmaktadır.
Denizin üzerinde düzgün bir köprü yoktur aslında. Arabanın her iki tekerleğinin durabileceği ve ortası boş olan beton vardır.

Aşağıya bakarken gerçekten korkunç bir manzara var, yükseklik korkum da olduğu için bakamıyorum. Arabayı bunun üzerinde geçireceğini söyleyen eniştem maalesef biraz gittikten sonra geçiremez ve araba içindekilerle düşer. Rüyayı yorumlarsanız sevinirim. Yaş 23. Erkek, Üniversite Öğrencisi, Bekar. 10 Ocak 2010, 14:39

Rüyada denize düşen araba görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada araba görmek kendine güveni, bağımsızlığı simgeler. Eğer araçta yolcu iseniz hayatta pasif bir rol aldığınızı gösterir. Bakınız rüyada araba görmek sayfası. Köprü hayatta aşmanız gereken engelleri simgelemektedir. Rüyada arabanın köprüden suya düşmesi ise doğru insanlarla yola devam etmezseniz buna benzer kazalar, sıkıntılar yaşayabileceğinizi işaret etmektedir, bu konuda rüyada suya düşmek sayfası da ilginizi çekebilir.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

4 Yorum yapılmış

 1. Ufuk Aydın dedi ki:

  Rüyada babanın arabasının suya düştüğünü görmek
  Rüyamda babamın arabasının suya düştüğünü gördüm.Bu olay gece saatlerinde gerçekleşiyordu.Araç sudan çıkarılırken ben babama sarıldım ve sarıldıktan sonra babam ve ben ağlamaya başladık. Bu neye delalet eder?

 2. batuhan dedi ki:

  Rüyada araba ile boğaz köprüsünden denize uçtuğunu görmek
  İyi günler. Bu sabah rüyamda kuzenimle beraber onların arabasında gidiyorduk ve arabayı ben kullanıyordum. Daha sonrada ya FSM ya da Boğaziçi köprüsünden geçerken bir anda arabanın kontrolünü kaybettim ve bariyerlere çarparak denize uçtuk. Kuzenimde bende kurtulmuştuk, araba kullanılmayacak haldeydi. Normalde pek ilgilenmem rüya falan ama bu çok garip geldi bana. Çok gerçekçiydi o yüzden sormak istedim yardımcı olursanız çok memnun olurum. Tekrardan iyi günler herkese.

 3. zeytin gözlü dedi ki:

  Rüyada arabayla denize düştüklerini görmek
  Selam, ben serap, rüyamda eşimle beraber arabayla yolculuk yaparken araba denize düşüyor. Eşim arabanın bir düğmesine basarak bizi kurtarıyor, bu ne anlama geliyor?

 4. rüyam dedi ki:

  Rüyamda eşimle arabada giderken yanımızdan bir kamyonet geçiyor fakat çok hızlıydı, eşime diyorum “çok hızlı gidiyor” ve eşimde arkasından birden hızlanıyor ve yol çok ıslaktı, yağmur yağmıştı, o hızla giderken virajdan sonra deniz olmayan bir yer ve deniz oluyor aniden yoldan o hızla denize uçtuk, lütfen yorumlar mısınız çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*