Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Arabanın Peşinden Koşmak

Rüyada arabanın peşinden koşmak neye işaret eder?

Ben ailemle bir cemiyete gidiyorum, orada eski sevgilimde var. Bir ara bakıyorum arabasıyla ailesini eve götürmeye gidiyor, bende gizlice arabanın peşinden koşuyorum ama yetişemiyorum, saklanıyorum. Dönüşte ona yetişiyorum. Cemiyet yerine tekrar geldiğimde onu göremiyorum. Tanıdıklara soruyorum ve dönüş yolunda kaza yaptığını öğreniyorum, hemen hastaneye gidiyorum. Ama hastane bildiğimiz ev gibi, gidiyorum ona sarılıyorum, ağlıyorum, sadece sağ tarafı ezilmiş, acıyor durumu iyi. Annem, babam, abim geliyor ama ben hala sarılıyorum.

Sonra eski sevgilim gidiyor. Annem ve eski sevgilimin annesi yan yana dikiliyorlar. Onlara soruyorum “Cüneyt nereye gitti” diye, “aşağıya” diyorlar, “tamam” diyorum, merdivenden 3 kat aşağıya iniyorum, annemde peşimden geliyor. ben Cüneyt’e yine sarılıyorum. Annemle Cüneyt konuşuyorlar. Cüneyt’in arkadaşları felan hep birlikte arabaya biniyoruz, sarılıyorum, öpüyorum, çok özlemişim gerçek gibi o dakikaları yaşıyorum.

19 yaşında bekar bayanım.

Arabanın peşinden koşmak rüya yorumu

Arabanın peşinden koşmak, araç arkasından koşmak, bir otomobilin peşinden koştuğunu görmek gerçek yaşamınızda sizden kaynaklanan bir sebeple bir kayıp yaşadığınızı ve bu kaybı geri almak için çabaladığını simgeler. Bu kayıp işten kovulmak, işsiz kalmakta olabilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Arabanın Peşinden Koşmak” için bir yanıt

Ruyamda vefat eden annem ve babam ticari taksiye binmis annem doguma gidiyor arkalarindan kosuyorum sonra taksi söferi beni göruyor geri gelip önumde duruyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir