Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Arabanın Su Kaynattığını Görmek

Rüyada arabanın su kaynattığını görmek ne demek?

Rüyada arabanın su kaynatmasıMerhaba; ben tekrar sizi rahatsız ediyorum, ancak niçin böyle olduğunu anlayamıyorum, bu aralar hayatımda hiç olmadığı kadar rüya görüyorum veyahut rüyalarımı hatırlıyorum, üstelik hepsi de karışık. Rüyamda kardeşimin kullandığı bir arabanın içindeyiz, nişanlım kardeşimin yanında, ben arka koltuktan yolu izliyorum. Birden karşıdan bir duman gibi bulut gibi bir şey üzerimize geliyor, korkudan dehşete düşüyoruz, kardeşim “panik yapmayın, araba hararet yaptı, motor su kaynattı, bu duman motordan geliyor” deyip, arabayı durdurdu.

Sonra arabadan inip motora bakıyoruz. Arkasından nişanlım ve kardeşimi başka bir ortamda karşılıklı oynarken görüyorum. Uzattığım için üzgünüm ancak gerçekten sizin yorumlarınız beni rahatlatıyor, rüyada arabanın hararet yapması nedir? şimdiden teşekkür ediyorum.

Rüyada arabanın su kaynattığını görmek tabiri

Rüyalarınızdan rahatsız olmuyor, tam tersine seviniyoruz. Sizlerden en önemli beklentilerimiz; hakkınızda bilgi verin, düzgün cümleler kurun, kelimeleri doğru yazın. Akıllı telefon veya İngilizce klavye kullanıyorsunuz sanırım ve bu yüzden kelimelerinizin tamamına yakını hatalı. Okuduğunuzda siz de hak vereceksiniz.

Ayrıca bir bilgi vermek istiyorum. Tüm insanlar hemen her gece rüya görür. Sağlıklı ve dinç bir beyne sahip olanlar rüyaları kolay hatırlar. Yorgun olanlar hatırlamaz. Sizin bu dönemde çok rüya görmeniz ya da onları hatırlamanız beyninizin dinç, zihninizin berrak olduğunu gösterir ve bu iyi bir şeydir.

Gittiğiniz arabada, aracı başkasının kullanması hayatta pasif bir rol aldığınızı gösterirken rüyadaki diğer gelişmeler ise, yaşamda pasif rol almanız karşılık kendinizi olaylara ve gelişmelere karşı atak tutmayı başardığınızı ifade etmektedir.

Rüyada hararet görmek veya rüyada arabanın su kaynattığını görmek gerçek yaşamınızda çok fazla enerji harcadığınıza ve hayatın akışını yavaşlatmak gerektiğine işaret eder. Nefes almak için durmanız gerektiği konusunda uyarır. Kardeşiniz ve nişanlınızın karşılıklı oynaması, aile içi bir sevindirici haberin müjdesini vermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Arabanın Su Kaynattığını Görmek” için bir yanıt

Rüyada kaynar su görmek
Rüyamda sevdiğime ve benim üzerime kaynar su döküldü ama bizi yakmadı, ne demek bu cevap atarsanız çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir