Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Arabaya Bağlanmış Ayı Görmek

Rüyada arabaya bağlanmış ayı neye işaret eder?

Öncelikle ücretsiz şekilde rüyalarımızı yorumladığınız için size teşekkür ediyorum bu rüyayı yaklaşık bir ay önce gördüm. Rüyamda büyük çayırlık, dümdüz, her taraf açık harman gibi bir yerdeyim ve benden yaklaşık 500 metre ileride yolda 2 tane tır birbirine ters durmuş ve tırların sahipleri araçlarının arka dorse kısmında birbirleriyle tartışıyorlar, sol taraftaki şoför kumral, diğeri esmer ve dorselerinde ikisininde hayvanları var. Kumral olanın hayvanı büyük kahverengi ayı ve dorseye bağlı şekilde duruyor, sahibi de yanında tartışmaya devam ediyor. Esmer olanın hayvanı siyah kahverengi ayıdan hafif küçük ayı ve onun yanında 3 tane daha normal boyutlardan bayağı büyük şekilde siyah kurtlar var ve bu hayvanlarda esmer olan şoförün tırına bağlı şekilde duruyor.

Tartışma devam ederken gün batımı oluyor ve bu esnada kumral kişi hayvanını serbest bırakıyor, hayvanı diğer ayıya saldırıyor ve esmer kişide hayvanlarının ipini çözüyor, sonra o hayvanlar hep beraber o kumral ayıya saldırıyor, bu sürede gittikçe bana yaklaşıyorlar ve kahverengi ayı benden yaklaşık 10 metre ileride ölüyor, öldüren hayvanlar sahibinin yanına gidiyor ve oradan arkamı dönüp giderken 5 kişi ve hepside erkek yaşları yaklaşık olarak 7, 25, 35, 45, 70 yaşlarındaki kişiler, o kumral olan şoförü yaka paça göl kenarı gibi bataklık bir yere öldürmeye götürüyorlar.

Ondan sonra kendimi bir mağaranın içinde görüyorum, karşımdan duru bir şekilde su doğuyor, suyun yüksekliği 2 cm kadar ve ayaklarımın altından yanından akıp gidiyor, fakat önümde yeşil kaplı kalın bir kitap var bunu Kuran’ı kerim sanıyorum, su kitaba da temas ediyor ve kitabın üzerinde ucu kızgın demir (ucu kıpkırmızıydı) kitaba temas ediyor ama demir havada askıda duruyor kimse tutmuyor.

Arkasından yine en baştaki harman gibi bir yere çıkıyorum, düğün var mahalle düğünü gibi ama düğünde 2 tane gelin var, gelinlerden birisinde siyah gelinlik giyinmiş kenarları da kırmızı işlemeli ama tertemiz ve parlıyor, diğeri de beyaz gelinlik, gelinler birbiriyle saç başa kavga ediyorlar, etraftan ayırmaya çalışıyorlar, siyah gelinlik giyinen bayan en başka bataklık gibi bir yerde ölen kumral şoförün karısı olduğunu biliyorum, tekrar başka bir tarafa dönünce kendimi 15 metrekare bir odada görüyorum, ortam biraz loş, tanımadığım 2 kişi var, bunlar benim annem ve babam oluyormuş, televizyonda bu yaşadığım olayları izliyor oluyormuşuz ama ben orada yaklaşık 7 veya 8 yaşlarında bir çocuğum ve kapı var, kapıyı açıyorum sonra uyanıyorum. Bu rüyayı çok merak ediyorum yorumlarsanız çok sevinirim

Yaşınız : 19
Cinsiyetiniz : erkek
Medeni durum : bekar
Mesleğiniz : öğrenci
Ruh haliniz : rüyayı gördüğüm sıralar iyi değildim ama şimdi kendimi daha iyi hissediyorum. Uyandığımda çok korkuyordum terlemiştim ve sabah ezanı okunuyordu gün yeni doğuyordu. Bu rüyayı gördüğümde sevgilim vardı ve bu rüyayı gördükten yaklaşık 1 hafta sonra sevgilim eski sevgilisiyle iletişime geçmiş(eski sevgilisi kumral) bundan dolayı ayrıldım şimdi. Ayrıca sevgilim kan kanseri olduğunu söylemişti ama araştırdığımda hasta olmadığını görmüştüm ama bu araştırmayı yapana kadar sevgilimin durumuna çok üzülmüştüm bununla bir alakası var mıdır?

Rüyada arabaya bağlanmış ayı görmek tabiri

Sevgili kardeşim, bu çok değerli rüyayı gönderdiğin için çok teşekkür ederim. Gördüğün rüya gerçek hayatta bulunduğun ruh halinin tam bir yansımasıdır. Sen de bunu rahatlıkla görebilirsin. Dikkat edersen rüyanın ana ekseni ikili mücadele ile geçiyor:
* 2 tane tır, birbirine ters dönmüşler
* 2 tane tır şöförü, birbiri ile tartışıyor, kavga ediyor, biri diğerini öldürüyor. Ancak bir tanesinin 5 arkadaşı geliyor.
* 2 tane ayı, biri diğerinden iri fakat küçük olanın yanında 3 tane kurt var.
2 tane gelinlik giymiş gelin. Biri siyah gelinlik giymiş, diğerinin beyaz gelinlik giydiğini görüyorsun ve bunlarda kavga ediyorlar.
Buraya kadar olanlar rüya aleminde seninle arkadaşının eski sevgilisinin mücadelesini temsil ediyor. Burada ölen şoför seni, arkası güçlü öldüren şoför diğer diğer kişiyi işaret ediyor.
Tek ayı senin gücünü (ayı güç, güçlü olmak demektir), ufak ayı diğerinin gücünü gösteriyor. Sen birebirde ondan güçlüsün. Ama karşındaki kişi başka güçleri alarak ( kurtlar) seni mağlup ediyor.

Fakat sen korunan, iyi birisin ( Kuran-ı Kerim bunu temsil etmekte ) ve hayatında yepyeni bir dönem açılacak, yeni bir başlangıca giriyorsun ( su hayat demektir, yerden su çıkması yeni bir yaşam başlangıcını göstermekte). Rüyanın devamı ise hayatında yeni bir dönemin başladığını ve bu dönemde çocukluk yaşlarındaki gibi kaygısız, korkusuz, mutlu ve huzurlu olacağını göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir