Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Arabayı Çalıştırdığını Görmek

Rüyada arabayı çalıştırdığını görmek neye delalettir?

Ben 20 yaşındayım , erkeğim , asçıyım, çalışıyorum, bekarım.Rüyamda birisini yaralıyorum ve kaçıyorum. Bolu’dan Samsun’a kız arkadaşımın yanına gidiyorum. evine gittiğimde ailemde orada olmuş oluyor. çok güzel vakit geçiriyoruz. yemek yiyoruz muhabbet ediyoruz. Sonra kız arkadaşımın annesiyle ben tek kalıyorum. kız arkadaşım ve diğerleri bir yere gidiyorlar . annesiyle ben gülüyoruz , konuşuyoruz iyi bir muhabbet geçiyor.

Benim aklımdan kız arkadaşım geçiyor onun yanına gidiyorum. çarşı gibi bir yerden elleri dolu geliyor kız arkadaşım. yardım etmek istiyorum kabul etmiyor. ben taşırım diyor. taşırken elindekileri düşürüyor. yardım ediyorum kız arkadaşıma. Bir araba var ama çalışmıyor, ben biniyorum arabaya çalıştırıyorum. gezmek amaçlı gidiyorum , o kalıyor. geri dönmek için yolu bulamıyorum. arabayla dönüp duruyorum oralarda sonra uyandım

Rüyada arabayı çalıştırdığını görmek nasıl yorumlanır?

Gördüğünüz rüya hem sizin hem kız arkadaşınızı yaşadığı ruh halini anlatmaktadır. Rüyanız kız arkadaşınızın bağımsızlık, özgürlük, kendine güven konusundaki isteklerini anlatmaktadır. Arkadaşınız bunlara sahip olmak isteniyor ancak kimi nedenlerle buna kısmen sahip olabiliyor. Buna karşılık gördüğünüz rüya sizin kişisel gelişiminizi tamamlayıp, öz güveninizi kazandığınızı işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir