Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Arabayı Farları Kapalı Kullanmak

Rüyada gece arabayı farları kapalı kullanmak neye işarettir?

Rüyamda uzun dümdüz bir otoyolda arabayi kullanıyordum. Cok aydinlikti yollar. Tek ben vardim yolda. Aksam gece arasi sürüyordum arabayi gri renkti galiba. Bütün eylemde arabanin icindeydi.

Cok rahat sùrüyordum arabayi. Sonra eve vardim arabayi kapattim ve fark ettim ki arabayi gece boyu isiklar acik olmadan sürmüsüm. Herkes dedi ki “ya bir araba carpsaydi bize ne olacakti” diye. Ama bende dedim ki “olsun yollar aydinlikti”. Otoyol tek seritliydi iki tane gidis yolu gördüm. Bu ne anlama geliyor?

Rüyada geceleyin farları kapalı araba kullanmak nasıl yorumlanır?

Melek selam, gördüğün rüya çok değerli olup, gerçek yaşamında duygu ve düşüncelerin hakkında ipucu vermektedir. Rüyada far görmek aydınlanma simgesidir ve rüyada görülen araba farı rüyayı gören kişini hayatta güçlü olması, kendi ayaklarının üzerinde durması için yapması gerekenleri bilmesi gerektiğini hatırlatır. Bozuk far veya yanmayan far kişinin bu konuda bazı sıkıntıları olduğuna işarettir.

Senin arabayı farlar kapalı olarak kullanman gerçek hayatında kendi ayaklarının üzerinde durmak ve daha önemlisi kendi kararlarını kendin vermek istediğini ancak bunun tehlikeleri olduğunu işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Arabayı Farları Kapalı Kullanmak” için 4 yanıt

Rüyamda birlikte yaşadığım sevgilim evde otururken bana “hadi kalk gidelim” diyor, bende “nereye” soruyorum, onun bir taksisi var. Arabanın farını değiştireceğiz diyor. Rüyam bitiyor.
34, Erkek, Birlikte yaşıyor, Çalışmıyor, düşünceli, mutlu , korku, endişe

Rüyada araba farı değiştirmek istemeniz hayatında güzel değişiklikler olması manasına gelir, daha aydınlık günlere kavuşacağınızı gösterir.

Selam rüyamda gece bir minibüsle giderken farlar aniden kendiliğinden söndü, etraf simsiyah karanlık oldu. Çok kısa bir süre oşekilde devam ettim ve acaba nereye Nasıl çarpacam düşünürken korkuyla rüyadan uyandım . Rüyamı yorumlamanızı rica ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir