Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Arabayla Geri Geri Gitmek

Rüyada arabayla geri geri gittiğini görmek neye işaret eder?

Merhaba, Rüyamda arabayla bir yere gidiyoruz. 6 yaşında oğlum ve çok sevdiğim değer verdiğim biri (sevgilim) var. Bir mağaza görüyoruz ve oğluma ayakkabı alıyoruz. Tekrar araba biniyoruz. Fakat ben geri geri gidiyorum sokağı çıkabilmek için. Bu arada frenler ve el fireni tutmuyor. Arkama bakıyorum ve bir fırtına, yağmur başlıyor o an ve sular taşıyor. Biz üçümüz arabadan iniyoruz fakat o kadar çok su ve fırtına var ki anlatamam. Araba suya düşüyor, sevgilim oğlumu kurtarıyor ve kenarda görevliler var ve ben diyorum ki arabayı çıkartmak için itfaiye çağırın.

Fakat görevli bana diyor ki 36 saat sürer. Ben orada tartışıyorum ve görevli polis arıyor benimle muhatap olmak istemiyor. Sevgilim oğlumu kucağında tutuyor ve ben diyorum üşümeyin kenarda durun. Bu arada polis benim ifademi alırken sevgilimde silah olduğunu görüyorlar ve beni bırakıp ona yönlenerek silahı masaya koymasını söylüyor polis, fakat ben orada şaşkın silah ne arıyor sende bakıyorum ona. Ve polis oturum kartını elinden alıyor. Ben şok içinde kendimi suçlayarak eyvah diyorum benimle geldi ve sorun yaşayacak diye şok geçiriyorum ve ağlayarak uyanıyorum. Umarım rüyama karşı yorum alabilirim. Teşekkür ederim. cingene kizi, 33, Kadın, Boşanmış, Çalışıyor, korku, endişe, tedirgin, mutlu karmakarışık

Rüyada araba ile geri geri gitmek tabiri

Gördüğünüz rüya hayatta ne istediğini bilen, kendi kararlarını kendi verebilen gelişmiş bir kişiliğe sahip birisi olduğunu gösterirken aynı zamanda kimi kayıplar yaşamış olduğunuzu ifade etmektedir (arabayı geri geri kullanmak)

Rüyada fren yapmak, fren yaptığını görmek işiniz ve / veya kişisel işleri yavaşlatmak gerektiğini belirtir. Frende duramamak, Fren yaptığı halde duramadığını görmek hayatınızda istikrarı bir türlü yakalayamadığını gösterir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise gerçek hayatınızda yoğun bir şekilde kaybetme korkusu yaşamakta olduğunuzu simgelemekte, bu korkuyu üzerinizden atmak için bir şeyler yapmanız gerektiğini temsil etmektedir. Bu rüya hakkında daha fazla bilgi için araba rüya yorumu sayfası ilginizi çekebilir.

“Rüyada Arabayla Geri Geri Gitmek” için 3 yanıt

Rüyada ters giden araba görmek
Merhaba, ben rüyamda trafikte giden 2 araba gördüm, arabaları kullanan 2 adam vardı ama arabalardan birisi ters bir şekilde gidiyordu. Sonra o iki adam arabalarını park etti ve kavga etmeye başladılar. Bunun yorumu nedir acaba ?

Rüyada arabasının geri geri gittiğini görmek
Merhaba, rüyamda araç kullanırken araba geri geri gitmeye başlıyor, frene basıyorum ama durmuyor, park halindeki araçlara çarpmadan, ucurum ya da çukura düşme anında uyanıyorum, bu bir kaç kez oldu, bunun manası ne olabilir?

Merhaba
Rüyada lüks araba kulaniyorum yanimda ise patronum oturuyor. Arabanin rengini hatirlamiyorum bi ara Geri giderken hizlica kaza yapiyorum ve bundan 5 cuvarinda araba hazar görüyor Ama kimseye bisey olmuyor yara almadan. Cok terdirgindim caresiz patronum da yanimda yoktu aradim bulamadim. En son öyle uyandim.
Saygilar Ali

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir