Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Arabayla İnsanlara Çarptığını Görmek

Rüyada arabayla insanlara çarpmak ne demek?

İyi geceler umarim rahatsız etmiyorumdur. Az önce uyurken bir kabus gördüm anlamini merak ettim yorumlayabilirseniz sevinirim. Rüyamda kendi özel arabamdayim, yanımda bir arkadaşım var. Araba park halinde geri vitese aliyorum arabayi, bir anda hizlanmaya basliyor, arkayi da hiç goremiyorum manevralarla kurtuluyorum, zorla bir yere carpmadan durdurabiliyorum arabayi. Sonra bir gecis oluyor ruyamda, yine arabamdayim bu sefer yalnizim. Bulundugum sehirin cevre yolundan giderken ( bu arada gece vakti) bir anda arabanin farlari sonuyor ve tum sehrin elektrigi gidiyor, yani onumdeki hicbir seyi goremiyorum ve gaza basmaya devam ediyorum, bir seylere carpmaya basliyorum, onumu goremiyorum ama insanlara carptigimi biliyorum her nasilsa, surekli hizlaniyorum surekli birilerine carpiyorum.

Sehirdeki herkes ozellikle onume atliyor resmen, normalde goremiyorum ama disardan da bir gozum var oyle biliyorum her nasilsa. İnsanlara carparken hiç kan gormedim ama kesinlikle olduklerini biliyorum her bir carptigimin. Sonra sonunda icim daralmis bir şekilde uyandim.
Ruyada arabayla insanlara carpmak nasil yorumlanir. Yardimlarinizi bekliyorum. Tesekkurler. Cengizhan’ın rüyası

Rüyanın ana unsurları: özel araba, park haline araba, geri vites, çevre yolu, araba farları, farların sönmesi, ışıkların söndüğünü, insanlara çarpmak

Rüyada arabayla insanlara çarpmak yorumu

Cengizhan Merhaba, rüyanız gerçek hayatınızda içinde bulunduğunuz ruh halini simgelemekte olup, bir öfke patlaması halinde bulunduğunuzu göstermektedir. Rüyanıza göre yaşamanızda dilediğiniz ölçüde kendi kararlarınızı veremiyorsunuz veya verdiğiniz kararları gerçekleştiremiyor, yerine getiremiyorsunuz. Bunun getirdiği sıkıntının üzerine günlük can sıkıcı durumlarda etkilenince bilinçaltınız bir öfke patlaması yaşamaktadır. Olaylara daha sakin değerlendirmenizi tavsiye ederim. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Arabayla İnsanlara Çarptığını Görmek” için 2 yanıt

Rüyada arabanın bir çocuğa çarptığını görmek ne demektir
İyi günler efendim, dün gece rüyamda; siyah arabanın çocuğa çarptığını gördüm ve çocuğu ambulans ile hastaneye yetiştirdim hayatını kurtardım. Bu rüyamı yorumlar mısınız acaba.
Kimden: hasan
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:18
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz:umutlu
Anahtar kelimeler: ambulans, siyah araba, ambulans, hastane.

Hasan selamlar
Rüyada siyah araba görmek etrafınız tarafından daha fazla beğenilmek, daha çok saygı görme ihtiyacınızı işaret eder.
Rüyada araba çarpması görmek, bir aracın birine çarptığını görmek yaşam stili, hedefler veya inançlarınızın başkalarıyla çakıştığını göstermektedir.
Rüyada ambulans görmek, acil iyileşme, sıkıntılı bir durumun kısa sürede sonuca bağlanmasına işaret eder.
Ambulans ile hasta taşındığını görmek, Akrabalarından hasta olan var ise iyileşeceğine, yakın zamanda şifa bulacağına işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir