Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Arabayla Kaçmak

Rüyada arabayla kaçmak neye işaret eder?

Merhaba, bir hafta içinde benim, oğlumun ve kardeşimin gördüğümüz rüyaları paylaşmak istiyorum. Pazartesi günü benim gördüğüm rüyada eşim ve ben denizaltı gibi bir şeyin içindeyiz, bizde değerli bir şey varmış, herkes onun peşinde bizden almak istiyorlar, önce denizaltıya girmeye çalışıyorlar olmuyor, sonra bir şekilde kaçıyoruz oradan, karaya çıkıyoruz. Arabayla kaçıyoruz, onlarda bizi kovalıyor, silahları varmış. Bizi kandırmaya çalışıyorlar bende eşime “onlara inanma” diyorum.

Bugün kardeşim de arkadaş ortamında burnunu karıştırıyormuş, arkadaşları “çok ayıp nasıl yapıyorsun” diyorlarmış, sonra ondan cesaret alıp bizde yapalım derlerken telefon geliyormuş “eşimin (yani onun eniştesi) öldüğünü” söylüyorlarmış, çok üzülmüş, eve gelmeye çalışıyormuş.

Yine bu sabah 6 yaşındaki oğlumun gördüğü rüya; eşim, ben ve kendisi uçakta imişiz sonra paraşütle atlamışız (çok heyecanlıydı anlatırken), anneannesinin evinin oraya inmişiz paraşütle. Bu rüyalarla ilgili bir yorum yapabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler. 34, Kadın, Evli, Çalışıyor, Mutlu. Sağlık sorunlarından dolayı biraz endişeli.

Rüyada arabayla kaçmak neye işaret eder?

Rüyada denizaltına bindiğini görmek farklı bakış açılarına ve farklı anlayışlara daha hızlı adapte olmanız gerektiğini ifade ederken birilerinden kaçmanız aklını kullanarak bütün sorunların üstesinden gelmeye, hepsine çözüm bulmaya işarettir. Burada sizde olduğunu düşündüğünüz değerli şey sahip olduğunuz aklınız olup, ona iyi sahip çıkmak, onu iyi değerlendirmek gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyada burun karıştırmak, merak, keşfetme arzusu, kimi şeylerin cevabını öğrenme konusunda güçlü bir arzuyu gösterirken o sırada eniştesinin ölüm haberini alması kardeşinizin gittiği yol ile hedeflerine ulaşamayacağını, onlara ulaşmak için başka yol bulması gerektiğini işaret etmektedir.

Oğlunuzun ailesiyle birlikte uçakta olduğunu görmesi sizlerle birlikte güzel bir tatili çok özlediğini ifade ederken paraşütle atlamanız macera ve heyecan arzusunu göstermekte, uçağın anneannenin evinin yakınlarına inmesi oğlunuzun aynı zamanda aile büyükleriyle daha fazla vakit geçirmek istediğini temsil etmektedir. Lütfen oğlunuzu gözlerinden öpün, bir istek ancak bu kadar güzel ifade edilebilir.

“Rüyada Arabayla Kaçmak” için bir yanıt

Rüyada bir deliden kaçtığını görmek
Ben rüyamda alt komşumuzda idim. Daha sonra alt sokaktaki bakkala gittim ve bir şeyler aldıktan sonra evin yolunu tuttum. Geceydi. Yolda bir deliyle karşılaştım, deli bana bir şeyler anlatmaya çalışıyordu. Bana zarar vereceğinden korkup eve doğru koştum. Eve yaklaşmıştım ki yanımda arabasıyla kardeşim belirdi, onunla beraber kaçmaya başladık, sonra uyandım. Rüyamı yorumlarsanız mutlu olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir