Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Arabayla Markete Gitmek

Rüyada arabayla markete gitmek neye işarettir?

Rüyada arabayla markete gitmekİyi günler, ismim Elif, 2 yıllık evliyim 21 yaşındayım. Rüyamda sabah yakındaki markete ekmek almaya eşimin çalıştığı odun deposunun eski arabasıyla gidiyorum, fakat normalde araba kullanmayı bilmiyorum. Marketten ekmek ve eşime sigara alıyorum, sonra eşim bir anda yanımda beliriyor, “nasıl oldu da arabayla geldin buraya diyor” odun deposunun yanından geçip eve gelmeye çalışırken depodan tanımadığım biri gelip yanımıza saldırıyor.

Kendimizi hastane koridoru gibi bir yerde buluyoruz, orada yaratık gibi bilinci olmayan insanlar karşımıza çıkıyor bize saldırıyor. parmaklıkları kapatıp kaçmak isterken siyah kahverengi çokta büyük olmayan bir köpek saldırıyor. yakınımda odun buluyorum köpeğin tam suratına vuruyorum eşimle beraber kaçırıyoruz. Şu anda 2,5 aylık bir bebek bekliyoruz. rüyamı yorumlarsanız çok minnettar kalırım tek tek bakmaya çalıştım ama bir anlam çıkartamadım bana yardımcı olursanız sevinirim.

Rüyada arabayla markete gittiğini görmek neye yorulur?

Elif merhaba,

Hamilelik çok özel bir dönemdir, bu dönemde anne adayı bir mucizeye imza atmaktadır ve mucizeleri anlamak imkansızdır, hamilelik dönemindeki rüyaları da çözmek güçtür. Sizde ricam rüyada hamile görmek sayfasını dikkatle okuyun.

Bana göre rüyanız, yaşayacağınız, sizi çok şaşırtacak güzel gelişmeleri ( bebeğinizi kucaklamanız burada araba kullanmak olarak temsil edilmekte ) gösterirken öte yandan daha şimdiden bebeğinizi sağlığı, geleceği, iyi bir anne olabilecek miyim? endişesini yaşamaya başladığınızı anlatmaktadır.

“Rüyada Arabayla Markete Gitmek” için bir yanıt

teşekkürler yorumumunuz için, ilk hamileleğim olduğu için gerçekten korku ve endişelerim var . link için ayrıca teşekkürler çok yardımcı oldu. iyi günler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir