Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Arabayla Yoldan Düşmek

Rüyada arabayla yoldan düştüğünü görmek neye delalet eder?

Rüyada arabayla yoldan düşmekRüyada annemin araba kullandığını görüyorum, annem araba kullanırken “ben kullanayım” dedim ve arabayı sürmeye başladım, yolda giderken yoldan çıktım, yoldan aşağıya düştük, annem çocuklarım ve ben. Arabadan indiğimizde her tarafta büyük büyük taşlar vardı, ben “neyse ki çok aşağıya düşmemişiz yarısındayız” diyorum ama ne yapacağımı bilemiyorum, sağa bakıyorum sola bakıyorum yere baktım her yer iri iri taş, arabanın altları da taş. 30, Kadın, Evli, Ev hanımı

Rüyada arabayla yoldan düşmek

Serpil merhaba,

Anneniz gerçek hayatta araba kullanıyor mu kullanmıyor mu? net değil çünkü bu rüya yorumunu etkileyen bir faktördür. Bu konuda rüyada annenin araba sürdüğünü görmek sayfası size faydalı bilgiler verir.

Rüyada araba kullandığını görmek hayatının akışına kendinizin yön verdiğini ifade eder eder ve aracın sert veya yumuşak gidişine bağlı olarak hırsınızı ve hayatınızı yönlendirme yeteneğinizi gösterir. Yavaş araç kullanmak, arabayı yavaş sürmek, yaşamınızda dengeye ve güvenliğe önem veren, oturmuş bir kişiliğe sahip olduğunuzu gösterir. Hızlı araç kullanmak, arabayı çok sert kullanmak veya hızlı araba kullandığını görmek, iç dünyanızda halletmeniz gereken kimi sorunlar olduğunu, kendinize güven sorunu yaşadığınızı ifade eder. Rüyasında başına bir kaza geldiğini gören çevresindeki insanların hayatıyla ilgili doğru kararlar verir.

Rüyanın en ilginç kısmı ise her yerin taşlarla kaplı olmasıdır ki bu gönül işleriyle alakalı anlam taşır, Çünkü rüyada taş görmek bekar erkek için çok güzel bir kadınla, bekar bir kadın için çok yakışıklı bir erkekle tanışmak ve aşk yaşamak anlamına gelirken evliler için aile hayatında bir çok farkı yeni güzelliği keşfetmeye ve daha fazla mutluluk yaşanacak güzel günlere yorulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir