Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Arabistan’da Bir Otel Görmek

Rüyada Arabistan’da bir otel görmek ne demek?

Öncelikle kendimi erkek arkadaşımla Arabistan’da bir otelde görüyorum, normalde açık olmama rağmen rüyamda kendimi kapalı bir şekilde görüyorum ancak altımda dizlerime gelen bir etek var, etrafımdaki kızların eteklerine bakıp düşünüyorum, daha sonra bir adam gelip “ibrazca” diye bir dili bilmeyen kadınları öldürdüklerini söylüyorlar ancak beni gözden kaçırıyorlar, ölmüyorum yani.

Daha sonra kendimi bir havuzda yüzerken ve çok Rahat bir şekilde dibe batıp orada garip bir şekilde oturuyorum, yanda ayna görüyorum ancak hareket etmeme rağmen aynada sabit bir şekilde kaldığımı hiç bir hareketimin gözükmediğini fark edip korkarak uyandım, anlamını açıklar mısınız, hayatımda bir sorun yok, mutluyum ve okuyorum. 19 yaşında bekar bayanım.

Rüyada Arabistan’da bir otel görmek yorumu

Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda büyük çelişkiler yaşadığınızı, özellikle çevrenizin etkisiyle bazı arayışlar içinde olduğunuzu simgelemekte, bunların sizi bir kimlik arayışı içine ittiğini bu durumun sizi dehşete düşürüp, olayları anlayamaz hale getirdiğini ifade etmektedir.

“Rüyada Arabistan’da Bir Otel Görmek” için bir yanıt

Merhaba ben 2 gün önce rüyamda hoşlandığım bir çocukla Arabistan’a gitmiş olduğumuzu gördüm. Daha sonra ben bir yere gidip geldiğimde oradakiler bana onun öldürüldüğünü söylüyorlardı ben çok ama çok üzülüyorum ve çok ağlıyorum. Öldüğüne inanmıyorum, her yerde onu aramak istiyorum, aramaya kararlıyım. Sonra peygamber efendimiz biriyle haber gönderiyor; ”abdest ve dua ile ara” diye, daha sonra uyandım. Bu ne anlama geliyor lütfen yardım edin. 17, Kadın, bekar, öğrenci.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir