Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Araç Görmek

Rüyada araç görmek neye işaret eder?

Rüyamda erkek arkadaşım ve ailem ile birlikte bir geziye gidiyorduk ama annemlerin onu bilmedigi icin erkek arkadasim benim icin gizli geliyordu. Annemler kendi aralarinda oyalanirken ben onunla gezmeye cikmisim, orman gibi bir yerde fuardan bir seyler almisiz, sirtimizda cantalarla merdivenlerden asagi dogru iniyoruz, gec kaldigimizi fark edince bana kosmami soyluyor ve o onden kosuyor, biraz kalabalik oldugu icin ben sepetimi takip icindekileri dusuruyorum, arkadaki gorevli “sepetin dustu” diyerek bagiriyor, geri donup onlari almam gerektigi icin geri donuyorum, adam benden dustugune emin olabilmek icin bilgisayara okutuyor, bende erkek arkadasima “asagi kos oraya gonderiyor” diyorum.

Oda hizlica kosuyor, bende asagi indigimde iki adam karsilikli sohbet ediyorlar, bizi telasli ve aceleci gorunce abi cantalari pislik dolu bomba yuklu diyor biri ve oteki ayagiyla sevgilimin cantasini eziyor “abi sacmalama ne bombasi” diyor erkek arkadasim. Sonra hizlica giderken ben “su alicam bekle” diyorum, dondugumde onu bir kizla goruyorum. Ben goruyorum ama onlar beni gormuyor, uzakta olduklari icin ariyorum “sakın gelme bir daha yanima, o kiz kim” diyorum “kardesim gibi sevdigim biri” diyor ama elini tutuyor, ben sakin “bir daha gelme bana” diyorum ve aglayarak kosuyorum, oda kizin elini birakarak pesimden kosuyor.

Teroristlerin bir sokagi varmis, bilmeden oraya girmisim, erkek arkadasim arkamdan “onlarin sokagi yere yat” diye bagirip ustume atliyor, sonra kosarak kaciyoruz, arkamizdan biri geliyor, biz okulun karsisinda bir otoparka saklaniyoruz, bazen araç arkalarina bazen araçların altina saklaniyoruz. Aksam hava karanlik, yan taraftaki arabanin icinde basortulu bir bayan bize elleriyle “gormuyor, saklanin” diye isaretler yapiyor, ben korkmuyorum ama erkek arkadasim agliyor, ona kiziyorum “sus kurtulucaz korkma” falan diyorum. Sonra bir arabanin yaninda diz cokmusuz o agliyor ben teselli ediyorum “cikicaz bir sus” derken adam arkamdan geliyor bizi duyup ve sirtima 1 den fazla mermi sıkıyor ve ben uyaniyorum, hala etkisindeyim, bu gece gordum ruyayi uyandigimda titremekten sesim cikmiyordu.

Rüyada araç görmek yorumu

Rumeysa merhaba, hakkında bilgi vermemişsin ama ben 15 civarında olduğunu tahmin ediyorum. Bu tahminim doğruysa gördüğün rüya yaşının taşıyabileceğinden daha fazla stres yüklendiğini ve bu nedenle kafanın fazlasıyla karışmış olduğunu ifade etmektedir. Çünkü görmüş olduğun rüyada geçen olaylar arasında bir bağ yok, bir odak noktası yok, bu durum rüyanın bir mesaj taşımasından ziyade rüyayı görenin zihninin bulanık olduğunu gösterir. Rüya erkek arkadaşınla başlıyor ve rüyada erkek arkadaş görmek sayfası ilginizi çekebilir.

Yazıya başlığını veren araç konusunu açıklamak gerekirse burada önemli olan aracın cinsi ve niteliğidir. Dilimizde araç denildiğinde akla araba yani otomobil gelmektedir ki bu rüyada da otoparktaki otomobiller kastedilmiş. Bu konuda detaylı açıklama için lütfen rüyada araba görmek sayfasını inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir