Rüyada Araç Kazası Görmek

Rüyada araç kazası görmek nedir?

Rüyamda uzaktan, muhtemelen evimin pencere ya da balkonundan baktığım sırada ana yolda giden binek bir araç takla atarak karşı şeride giriyor, aracı süreni bilmiyorum lakin çocuğun biri takla atarken ta şoförün ayağının dibine giriyor ve yaşıyor ama başka bir çocuk kan olmamasına rağmen yaralı gibi.

Bu ne anlama gelir? İkinci rüyamda tam ayrıntı yok ama kardeşimle tartışıyoruz. Selim.

Rüyada araç kazası görmek tabiri

Selim selam,

Görmüş olduğun rüyada kan akmadığı ve ölüm olmadığı için iyiye işaret etmekte ve yaşamında bir gelişme sonucu güzel şeyler olacağını işaret etmektedir.

Kardeşinle tartışman ise reel yaşamında kimi süregelen sıkıntıların olduğunu simgelerken, bu çözülmemiş sorunları hallederek, sorunu kapatmak gerektiğini temsil eder. Bu sıkıntıların kardeşinle ilgi olma olasılığı vardır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada trafik kazası görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

3 Yorum yapılmış

 1. Tuğba dedi ki:

  Rüyada trafik kazası geçirmek ve arabayla takla atmak
  Selamlar. Ben rüyamda babamın arabasıyla iki kardeşimle birlikte takla attığımızı gördüm. Araba ateş aldı ama son anda takladan sağlam vaziyette çıktık, diğer kardeşlerimi de yangının içinden ben kurtardım. Çok etkisinde kaldım lütfen yorumlar mısınız bu neye delalet eder?

 2. ayça dedi ki:

  Dün gece rüyamda gazetenin ilk haberinde eski sevgilimin kaza yapıp yaralandığını gördüm.İki aracın çarpışması sonucunda olmuş ama kan görmedim.Rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

 3. Kek kalibi dedi ki:

  Rüyamda kendi arabamla düz bir yol da seyir ediyordum. Aniden sol taraftan çok hızlı bir şekilde motor çarptı. Ben direksiyonu motora çarpmaya engel olmak için sağ tarafa kırdım olmadı. Sonra yoluma devam ettim. Bu sefer karşıdan karşıya geçen birine çarpmak üzereyken uyandım. 24, Kadın, Bekar, Öğrenci, Normal.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*