Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Araç Kazası Yapmak

Rüyada araç kazası yapmak ne demektir?

Merhaba; Rüyamda arabayla düz yolda giderken birden bire vitesi geriye takıp geriye doğru gidiyorum. Arkamdan gelen arabalarla kaza yapmamak için son anda yoldan çıkıp kurtuluyorum. Rüyada Araç kazası yapmak, araba kazası görmek neye delalettir?

Rüyada araç kazası yapmak nasıl yorumlanır?

Rüyanızda düz yolda araba kullanmanız aslında sizin karakteri oturmuş, ne istediğini bilen ve nereye gideceğinden emin biri olduğunuzu gösterirken anlamsızca geri vitese takarak geriye doğru gitmeniz aslında gerçek hayatınızda beklenmeyen bir aksilik yaşadığınızı, işlerinin bozulduğunu anlatmakta, kaza yapmamak için yoldan çıkmanız ise bu olumsuz gelişme sonucu yaşamınızın kontrolünü elinizden kaçırdığınızı simgelemektedir.

Rüyada kan görülmediyse kaza iyiye yorumlanır. Başına bir kaza geldiğini gören insanların hayatıyla ilgili doğru kararlar verir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada trafik kazası görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Araç Kazası Yapmak” için bir yanıt

Rüyada babamın arabasıyla yolda gıdıyoruz babamla bır kazayı ucuz atlattım aynı dakıkalar ıcınde ıkıncınse babamla kaza yaptım karsı taraf anlasalım dıyor ama ben anlasmıyorum babamı ıkna etmeye calısıyor bu sefer ben babama kızıyorum ama yaralanan ölen kımse yok sadece maddı hasar boyle bır ruya gordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir