Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Araç Park Etmek

Rüyada araç park ettiğini görmek neye delalet eder?

Rüyamda kızımı bir yere bırakıyorum, hemen gelmek üzere arabamı park ediyorum, gidip döndüğümde kalabalık görüyorum, 2 tane kız çocuğu biri benim zaten ama diğeri de benimmiş. Arabama kan bulaştığını görünce deliye dönüyorum şuurumu kaybediyorum, kızlarım yaralıydı belediye otobüsü çarpmıştı.

Rüyada araç park etmek yorumu

Rüyada araba park etmekRüyada araç park etmek , araba park ettiğini görmek ne istediğinizi, ne yapmanız gerektiğini bildiğinizi ifade eder. Rüyanızın devamı ise gerçek hayatınızda daha tedbirli, dikkatli olmanın size yarar getireceğini simgelemektedir.

Rüyada araç park etmek hakkında ilave bilgiler.

Rüyada park edilmiş araba görmek enerjinizi başka alanlara yönlendirmeniz gerektiğini veya faydasız işlere çaba harcadığınıza işaret eder. Aracı hatalı park etmek, arabayı park edemediğini görmek eğlenmek için bir araya ihtiyacınız olduğunu da ifade etmektedir. Aracınızı nereye park ettiğinizi bulamıyorsanız hayatta hedefsiz kaldığınız anlamına gelir. Rüyada araba görmek konusunda detaylı bilgiyi araba rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsiniz. Rüyada bir otomobil park etmek, araç park etmek, otomobil park ettiğini, araç park ettiğini görmek aynı anlamları taşır.

“Rüyada Araç Park Etmek” için 3 yanıt

Rüyada park ücreti vermeden arabayla kaçtığını görmek
Ben rüyamda arabanın kapılarının açık olduğunu gördüm, sonrada parkomatta park parasını vermeden hemen oradan kaçtım, acaba bu rüyamın yorumu nedir?

Hamit selamlar, Rüyanız uyanık hayatınızda olayları net ve doğru olarak görebildiğinizi, böyle bir yeteneğiniz olmasına rağmen bunu kendiniz için yararlı konularda kullanmadığınızı işaret etmektedir.

Rüyamda yeni bir peugeot (peşo) markalı 17kişilik lüx bir servis arabası gördüm.Arabayı ben sürüyordum.İlk sürüş bana biraz zor anlar yaşattı.Sonra hemen alıştım ve arabayı güzel sürmeye başladım.Bir tur attıktan sonra arabayı tekrar eski yerine bıraktım.Evet adminler bu rüya neye işarettir ne anlatılmak istenmiştir hiç biryerde bulamadım cevabını sadece arabaya binip sürme felan var bnm gördüğüm ise bu lütfen cevap verebilirmisinz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir