Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Araç Servis Alanı Görmek

Rüyada araç servis alanı görmek nedir?

Rüyamda kendimi bir handa görüyorum ama yalnız sanki bir araç servis alanı gibi, işçiler var çalışıyor ve çalışanlar Türk değil Romenmiş. Bir husumet çıkıyor hepsi ellerinde çekiçler ve aletlerle bana saldırmaya çalışırken bir kadın bana “baban burada dükkan almak için çiğ balık yemişti, hemen sende ye” diyor.

Ve biri çiğ balık getiriyor, yeyip yutuyorum ve ortalık sakinleşiyor ama aradan biraz sonra gene saldırıp koşturuyorlar, beni birisi tutuyor, çekiçle bana vurmak isterken kendi arkadaşına vuruyor ama bir sure sonra beni öldürüyorlar ve uyanıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Rüyada araç servis alanı görmek yorumu

Rüyada araç servis alanı görmek rüya sahibinin arzu ettiği güvene kavuşması veya hedeflediği kariyere ulaşması için bir süre dinlemesi, bazı şeylere ara verip daha sonra kaldığı yerden devam etmesi gerektiğine yorulur.

Rüyada çiğ balık yediğini görmek yakında mülk edinmeye delalet eder. Rüyada öldüğünü görmek sevince ve imrenilecek güzel bir duruma gelmeye işaret eder, hayatınızda yeni bir dönemim başladığını haber verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir