Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Arandığını Görmek

Rüyada aranmak ne demek?

Admin , ben rüyamda annemin ve ablalarımın bizim evin oradaki uzun yokuşun beni aradıklarını gördüm, bir şeylerden kaçıyormuşum. Ben yokuşun diğer başında beklerken bir tane turuncu köpek gördüm ve kaçtım, hafif bir yokuştan çıkarken arabanın altında küçük yılan gördüm 2 3 kez tıss diye ses çıkarıyorlardı bende oradan koşarak kaçtım, sonra uyandım. Açıklar mısınız.

Rüyada arandığını görmek tabiri

Mustafa merhaba, rüyalarınızı rüya gönder sayfasından gönderin diye yazmaktan bıktık ve yakında kesinlikle böyle başvurulara cevap vermeyeceğiz. Mesela bu rüya için yaşın, eğitimin, mesleğin çok önemli. 5 yaşında birisi ile 25 yaşındaki birinin bu rüyayı görmesi çok farklı anlam taşır.

Rüyada yokuş görmek, hayatın zorluklarla dolu olduğunu hatırlatır ve zarar görmeden atlatmak için olaylar karşısında her şeye hazırlıklı olmanız gerektiği anlamına gelir.

Rüyada aranmak genel anlamda çalışma veya okul hayatınızda emeklerin ve gayretlerin boşa çıkacağına yorulur. Gösterdiğin çabaların karşılığını almayı engelleyen bazı kişiler ya da durumlar olduğunu, amir yada büyüklerinin çalışmalarını görmezden geldiğini yada sizi çekemediğini ve uzunca bir süre beklentilerinin gerçekleşmeyeceğini gösterir. Rüyada arandığını görmek neden arandığınız biliniyorsa o sebebe göre daha net yorumlanabilir ki rüyanızda bu belli değil.

Rüyada turuncu köpek görmek tutku derecesinde dostluk, çok gelişmiş sezgiye sahip olmak, büyük sadakat, aşırı cömert olmak veya güçlü sadakat simgesidir, yaşamının ileri gitmesi ve başarı elde etmek için güçlü değerler ve iyi niyetli yaklaşımlar elde edeceğini gösterir. Köpekten kaçmanız bu değerlere aykırı bir durumu işaret etmektedir.

Rüyada yılan sesi duymak, yılan tıslaması, yılanın tısladığını görmek, günlük yaşamınızda içinizdeki gizli enerji ve potansiyel gücü temsil eder ve o gücü daha fazla kullanmanız gerektiğini belirtir. Her insanın içinde yaşam enerjisi vardır, bu güç kiminde fazla kimisinde azdır. Birçok insan içindeki gücün farkına varamaz. Rüyada yılanın sesi bu kişiler için önemli uyarıdır.

Rüyada koşarak kaçtığını görmek, aklını kullanarak bütün sorunların üstesinden gelmek, hepsine çözüm bulmak olarak yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir