Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Arapça Allah Yazılı Dövme Görmek

Rüyada Arapça Allah yazılı dövme neye delalet eder?

Rüyamda eşim bana birinden bir kız bebek almış, aldığı adam dövmeci imiş, bebek çok terliyor sırtına koyacak bir şeyler arıyorum, peçete bulup sırtına koymaya çalışıyorum, bakıyorum ki bebeğin sırtı hep iğneyle delinmiş ve Arapça Allah yazılmış “bu çocuğa bu kötülüğü kim yaptı” diyorum içimden. Sonra eşimle bir arabaya biniyoruz ve yanında bir arkadaşı daha var, araba virajı dönmeye çalışırken araba at oluyor, annem halalarım ve ablam geliyor, bir şeyler konuşuyoruz ama bende onlarda ağlıyoruz, arkasından bir kafedeyim, elimde porselen beyaz bir demlik var, eve gidiyorum eşim yanımda bir kağıtta bir şeyler yazıyor ve 30 tl yazıyor, eşimle balık pazarına uğruyoruz, eşim balık almak istiyor ama balıklar çok büyük, aldırtmıyorum “sonra alırsın” diyorum, palamut balığı imiş, eve gidip yoğurt mayalıyorum.

Rüyada Arapça Allah yazılı dövme görmekDaha sonra bir bakıyorum komşum dediğim tanımadığım bir kadın ölmüş, tabut var, başında yine bir kız çocuğu var ama tabut boş, tekrar eve dönüyorum, yolda ablamla karşılaşıyorum “ayakkabım yok” diyor, beyaz bir kendi ayakkabımı veriyorum “kendime ben alırım” diyorum, sonra eşimle yatıyoruz, karşımızda başka birileri yatıyor, kadın çıplak ve kadına kızıyorum “kalk üstüne bir şey giy, eşim uyanıp görecek” diyorum, kadın üstüne yeşil bir iç çamaşırı giyiniyor, yorumunuz için şimdiden teşekkürler. 24, Kadın, Evli, Ev hanımı.

Rüyada Arapça Allah yazılı dövme görmek yorumu

Değerli okurum, rüyanızdaki olaylar ve unsurlar arasındaki bağ inanılmaz derecede kopuk neredeyse hiçbiri arasında bir bağ yok, bu durum gerçek hayatta kafanızın müthiş bir şekilde karışık olduğunu, berrak düşünemediğini ifade etmektedir. Böyle rüyalar genel olarak kişinin çok yoğun bir stres altında olduğunda ya da derin bir duygusal travma yaşadığında görülmektedir. Dolayısıyla rüyadan bir mesaj beklememek, sizi bu strese sokan olayları tespit edip, onları çözmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyadaki unsurların manalarını belki faydası olur diyerek özetle yazıyorum.

Rüyada kız bebek görmeniz şu anda içinizdeki incinebilir, temiz kalpliliği, çaresizliği gösterirken, gelecekte hayırlara vesile olacak işler yapacağınıza, bolluk ve berekete kavuşacağına işaret eder. Eşinizin size birinden bebek alması aslında eşinizin sizden iyi olmanızı beklediğini, kendinize daha fazla dikkat etmenizi istediğini temsil etmektedir. Rüyada dövmeci görmek etrafınızdaki egzotik tatları ve garip deneyimleri merak ettiğinizi gösterir.

Rüyada dövme görmek bireyselliğe işaret eder, kalabalığın içinde ayakta kalmak arzunuzu ve mümkünse ilk fırsata dışarı çıkma isteğini simgeler.  Rüyada Arapça Allah yazısı görmek en hayırlı rüyalardan biridir ve hayırlara işaret olup, maneviyat ve ilahiyat hakkındaki temiz duygularınızı ifade ederken aynı zamanda korunduğunuzu, bela ve musibetlerden uzak durduğunuzu / duracağınızı gösterir. Çünkü rüyada Allah lafzı görmek kolay kolay herkese kısmet olmaz. Bu rüyayı görenlerin huzur bulduğu, uyandıklarında kendilerini çok iyi hissettikleri bilinen bir gerçektir.

Rüyanın ilginç kısımlarından biri bindiğiniz aranın ata dönüşmesidir ve bunun anlamı zihninizden “keşke paraya, mala, mülke kavuşacağıma muradıma erseydim” diye düşündüğünüzü anlatmaktadır çünkü at murada ermek demektir. Rüyada demlik görmek sizin sosyal ilişkilerinizi ifade eder, aile hayatında huzur ve mutluluğu gösterir. Rüyada balık pazarına gitmek hayatınızda zevk ve neşe dolu günlerin başladığını işaret eder. Rüyada yoğurt mayalamak zenginlik, mutluluk, uzun ömür konularında arayış içinde olduğunuzu, her ne kadar kimi aksaklıklar, sorunlar yaşasanız da sonunda aradığınıza kavuşacağınızı simgeler.

Komşu kadının öldüğünü görmek kısmı için lütfen ölüm rüya tabiri sayfasını inceleyin. Rüyada tabut görmek, ana rahmini ifade eder. Bunun yanı sıra ölüm korkusunu gösterir. Eğer boş ve üstü açık ise kimi uzlaşılmaz yönleriniz olduğu anlamına gelir. Alternatif olarak tabutlar artık kullanmayacağınız fikir ve alışkanlıklarınızı ifade eder. Rüyada birine ayakkabı verdiğini görmek yaşamınızdaki bir ilişki ve olay hakkında o konuyu kapatma, unutma arzunuzu simgeler. Rüyada iç çamaşırı görmek saygı kaybı, sırrının açığa çıkacağı korkusu, utanç duygusu, yetersizlik anlamlarını simgeler.

“Rüyada Arapça Allah Yazılı Dövme Görmek” için bir yanıt

Eşim suan cezaevinde iyi bi psikolojide değilim yasaların çıkacağı söyleniyor eşime vurup vurmayacağını bilmiyorum bi an önce eşimin gelmesinden başka bisey düşünmüyorum . Rüyamda evimizde otururken balkon kapısından konuşan kelebeğe benzer uçan bi hayvan geliyo kafama konuyo ben bayılıyorum uyandığımda kollarımda büyük büyük göz göz yaralar oluyo ama yaralar kanamıyor çok sis yaralar ardından yanımda teyzem var ve o uçan hayvanı kovuyo hayvan biseyler diyerek gidiyor ne dediğini hatırlamıyorum ama dikkat etsin gibi bisey diyo sonra kolumda kızımın adını dövme yaptırdım o dövme yönü değişiyor ve kızımın adı kelimeyi şehadete dönüyo ama sadece en sonundaki Arapça allah yazısından anlıyorum allah yazısı Arapça net belli kolumda sonra eşim geliyo bi bahçede halı sahada çalışıyormuş her taraf yesillik ben onu görmeye gidiyorum tam eve gidicem bana haber gönderiyo gitmesin yanımda kalsın birlikte gideriz bundan sonra hiç ayrı gezmek yok diyo tam kolumdaki yaraları gösterecem eşime ama yaralar kayboluyo eşimin yanımdan ayrılınca yaralar geri geliyor evimize geliyorum evin için de yuvarlak süs havuzu havuzun içinde çeşitli bi kaç tane hayvan bi tanesi evimizdeki kuşumuz bi tane kocaman normalden büyük bir kurbağa diğer hayvanları hatırlamıyorum dikkatimi büyük kurbağayla kuşumuz cekşyo onları izlerken uyanıyorum yorumlarsanız çok sevinirim benim için önemli şimdiden teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir