Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Arapça Allah Yazısı Görmek

Rüyada Arapça Allah yazısı görmek neye delalet eder?

Rüyada Arapça Allah Yazısı görmek
Rüyada Arapça Allah Yazısı görmek

Bir kapının üzerinde Arapça Allah yazısı gördüm, rica edersem bunu yorumlar mısınız? Rüyamda bilmediğim bir yerde yürürken, (yurt dışı olabilir) 2 tane Hintli kız görüyorum (hintli oldugunu üstlerindeki kıyafetten anlıyorum) bu kızların sanırım düğünü olacak ki ben onlara “kuaföre gidin saçınıza sade bir şey yapın” diyorum ve ilerlerken açılış gibi bir yer görüyorum kapısı enine geniş bir yer ve kapı üzerinde Arapça Allah yazısı var. Neyse içeride insanlar var, orada fazla eşya yok, tam karşımda bir platform ve üstünde bağırsağa benzeyen bir yaratık var önünü kurdele ile şerit geçmişler.

Bu canavarın özelliği tek başına işe yaramaması, bir insanın bedenine girmezse öleceği, ancak bir insanın bedeniyle yaşayacağıdır ve bende benim içime gireceği düşüncesiyle kaçıyorum oradan. Oda arkamdan geliyor kaçarken, bu sefer hz. Yusufla (a.s) kaçıyorum ama görüntüsü o değil başka birisi ama şuan hatırlamıyorum ve kaçınca bizim evin ( İstanbul, Avcılar) karşı apartmanının bahçesinde duruyorum, hz. yusuf (as) yanımda yukarıda taş var kötü adamlar yukarıdan bize bakıyor ama yusuf as görünmez olmuş, göremiyorlar bende şaşkın şaşkın bakıyorum, o sırada yukarıdan bir kağıt düşüyor, ben onu Allah’ın bir ayeti olarak düşünüyorum ya da yusuf as’ ma gelmiş olan vahiy olarak düşünüyorum, kagıdı açıyorum ve üzerinde ortasın da yuvarlak halka yanlarında dikdörtgen var, hepsinin içinde Arapça yazılar var, yanlarda olanı anlamıyorum ama ortasında Arapça Allah ismi yazıyor. (cac) sonra biz yosuf as’la lüks bir arabaya binip adamlardan kaçıyoruz. kaçarken böyle İslamın buram buram koktuğu yazlık bir yere gidiyoruz. Böyle cennet gibi bir yer, ne biliyim sokaklarda fes satılıyor. Dinle ilgili her şey satılıyor.

Sonra bir eve giriyorum, evde bir oda kızlara ait, bir oda da erkeklere ait, kuran okunuyor, oturma odasına gidiyorum televizyonda dini bir çizgi film görüyorum ve uyanıyorum, şimdiden teşekkür ederim. Esra

Rüyada Arapça Allah Yazısı görmek neye yorumlanır?

Esra Merhaba, gördüğün rüya çok çok değerli, çok önemli mesajlar vermekte ancak tam yorumu yapabilmek eldeki bilgilerle mümkün değil, çünkü hakkında bilgi vermemişsin. Buna karşılık iki farklı yerde Arapça Allah yazısı görmüş olman rüyanın ana temasıdır. Bu müthiş rüyanın açıklaması rüyada Allah yazısı sayfasında bulunmaktadır.

Diğer olaylarda senin hakkında kimi ipuçları verebilir ancak ben bir şey söyleyemem, içinde bulunduğun ruh hali, duyguların, düşüncelerin, hayallerin, korku ve umutlarını bir arada bu olayların manası ile birlikte değerlendirip, mesajları çözmeyi denemelisin.

“Rüyada Arapça Allah Yazısı Görmek” için 6 yanıt

Gelinlik üzerinde Allah yazısı görmek
Rüyamda beyaz bir gelinliğin eteğinde altın sarısı büyük harflerle arapça Allah yazıyordu. yorumlar mısınız?

Ruyamda cam bardagin uzerinde arapca allah yaziyordu bunun anlamini yaparsaniz sevinirim teşekkürler.

Sadık merhaba, Rüyada Allah yazısı görmenin anlamı, önemi sayfada yer almaktadır. Bu yazının cam bardak üzerinde görmenin anlam için farklı bir şey söylenemez.

Rüyamda aç bir çocuğa yemek verirken bir incirin üzerinde arapça Allah yazısını gördüm benim için yorumlar mısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir