Rüyada Arapça Dövme Görmek

Rüyada Arapça dövme görmek ne demektir?

Sayın Yetkili, rüyamda giyim dolabının yanında ayakta duruyordum ve sol koluma baktığımda Arapça dövmeler olduğunu gördüm. Anlamı nedir acaba. İçimden dedim ki “bu dövmeleri yaptırmadım, nasıl oldu da kolumda birden bire bu dövmeler var” dedim. İşlerinizde başarılar diler saygılarımı sunarım.

Kimden: Meral
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:39
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz:bazen karışık bazende fazla umutlu
Anahtar kelimeler: giyim dolabı, kolunda dövme,

Rüyada Arapça dövme görmek nasıl yorumlanır?

Meral selam.

Rüyada görülen dövme, bireysellik temsil eder, kalabalığın içinde ayakta kalmak arzunuzu ve mümkünse ilk fırsata dışarı çıkma isteğini simgeler. Rüyada kuran ayetleri dışında Arapça yazı görmek, tehlike, iki yüzlülük, sahtekarlık işaret eder.

Etiketler:

“Rüyada Arapça Dövme Görmek” hakkında 4 yorum

  1. sevgili admin
    rüyamda bir kişi beni tam hatırlayamadığım bir şey için gezdiriyor hatırladığım birkaç nokta var bir cami gibi bir yerde yüksekte oyuk bir yerin üzerinde arapça birşeyler yazıyor, orada bununla ilgili bilgi veriyor.. o yeri geçince iki ayagımın altında da kısa bir kelime yazıyor arapça ve ince aydınlık bir yolda yürüyorum yerler falan bembeyaz üzerimde de beyaz uzun elbise gibi birşey var yürüdükçe o yolda ayağımın altında yazan arapça kelime geçtiğim yolda iz birakıyor yolda bir sürü aynı arapça kelimeden oluyor ve bundan mutlu oluyorum tam açıklayıcı olmadı ama bir türlü tam hatırlayamadım yorumlarsan sevinirim…

  2. rüyamda elimde koyu yeşil ince bi kitap var cami gibi bir yere gidiyorum bir adam bana hafif kırışık bir kağıt veriyor kağıdın üzerinde arapça yazılar var ben alıyorum kitabın ik sayfasının içine koyuyorum rüyam ne anlama geliyor yorumlarsanız sevinirim.

  3. Selamun aleykum, ben rüyamda sag elimde AL sol elimde LAH yazısı dövme gordum, duygulandım bu eller hiç gunah işleyebılır mı diye baktım ellerime, bu yazıyı gorunce mutlu oldum, Allah razı olsun.

  4. Eylül taşkın

    Merhabalar ben dün gece gördüğüm rüyadan çok etkilendim ve anlatmak istiyorum merak ediyorum ne anlama geliyor? Rüyamda gece yatıyodum ve sabah kalktığımda sağ bacağimin alt kısımlarında büyük bi bölgeyi kapsayacak şekilde tahriş olmuş yanmiş gibi bi görüntü vardı rengi tam olarak mora benziyordu zaman zamanda pembe gibi duruyordu ve bazı yerlerden kan akıyordu ama hiçbi şekilde acı yoktu sonra ayağımın alt tabanını görünce şok oldum çünkü resmen satır satır boş aralıklarla kuran yazısı gördüm ayağımın altında ve çok korktum rüyamda sonra ağlamaya başladım ve direk komşumuz ama gittim kız arkadaşım ve ailesine gösterdim onlarda kuran dan aramaya başladılar ne demek diye ve ben hala ağlıyordum sonra onlar yanımda olmadığı bi sırada merak ettim ve sol ayağımın altına bakiyim dedim bu sefer o kuran yazılarının aynı şeklini türkçe halini gördüm hemen okumaya başladım ve şok oldum yazılan şeylerde seni seviyorum sen benim olacaksın tek başına helal anlamında cümle sakın korkma senin için geri döneceğim gibi cümleler okudum sonra heycanlandım ve bunu hemen arkadaşlarİma gösteriyim dedim o anda ikinci şoku yaşadım çünkü bu sefer sol ayağımda gördüğüm o türkçe yazılar aniden yok olmuştu sanki benden başka kimsenin okumasını istemiyormuş gibiydi bişey sonra beni bi hocaya götürüyorlardı hoca bakıyodu o kelimelere ve bana bakıp gördüğün türkçe cümleler doğruymuş bunlar onun Arapçası dedi ve yorumladı herşeyi sana bir cin aşık olmuş ve yakında seni almaya gelicek dedi kendine çok dikkat et dedi mümkünsen geceleri uyuma kuran oku sabahları uyu dedi işte böyle bi rüya gördüm uyandım hala etkisindeyim ne anlama geliyor bunlar merak ediyorum lütfen yardımcı olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir