Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Arapça Dua Görmek

Rüyada Arapça dua görmek neye çıkar?

Rüyada Arapça dua görmek6 aydır ayrı olduğum eşimi ve ablasını görüyorum rüyamda. ablasının elinde Arapça duaların olduğu bir dua kitabı var. Sonra hamile olduğumu görüyorum “hamile olmam mucize” diyorum, bebeğin varlığını karnımda hissediyorum. Sonra doğum yapmak için şuan babamın arabası olan yeşil renkli araba ile hastaneye gitmek için arabayı kullanmaya başlıyorum. Yeşil ormanların içinden geçiyorum. sonra bir yerde duruyorum. Yemek yiyen kişiler varmış, arabayı park ediyorum, sancılarım arttığında arabayı çıkarıp hastaneye gitmek istediğimde arabanın otoparkta olduğunu görüyorum.

Tek tek sıra sıra dizilmiş arabalar. Bir bakıyorum ilk benim arabam çıkabilecek, ben çıkmadan diğer arabalar çıkamaz, içim rahatlıyor. Arabanın içinde salata görüyorum. Sabah kalktığımda kadınsal olarak hastalandığımı gördüm. Yorumunuz için teşekkürler. 30, Kadın, ayrı yaşıyor, çalışmıyor.

Rüyada Arapça dua görmek yorumu

Değerli okurum, görmüş olduğun rüya gerçek hayatında sana bir fayda sağlamayacak boş şeylerle vakit harcamayı bırakıp, hem kendin hem de çevren için yarar sağlayacak şeylerle uğraşmaya başladığında öte yandan da kendini manevi olarak güçlendirdiğinizde önünün açık ve aydınlık olduğunu, sıkıntılarının geçip, işlerinin kolaylaşacağını, dileklerine kavuşup, mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğini anlatmaktadır.

Rüyada Arapça dua görmek veya dua etmek, dua ettiğini görmek, saygı, samimiyet ve alçak gönüllülük anlamına gelir. Daha yüksek bir kaynaktan yardım aradığınızı, yardım ve desteğe ihtiyacınız olduğunu simgeler. Rüyada dua kitabı görmek rüya sahibi için hayatının manevi yönünü zenginleştirmesi gerektiğine rivayet edilir.

Rüyada hamile olduğunu görmek önemsiz konular ve küçük sorunlar ile fazla vakit harcamak yerine geleceğinizi daha çok ilgilendirecek temel konularda odaklanmanızın daha yararlı olacağını belirtir.

Rüyanın devamında içinden geçtiğin ormanlar hakkındaki hayırlı gelişmeleri, otoparktaki kolaylık ise işlerinin nasıl yoluna gireceğini temsil etmektedir.

“Rüyada Arapça Dua Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda buğulu, yüzü görülmeyen bir adam, ellerini göğsüme koymuş kalp masajı yapar gibi, üstünde turuncu bir şey ama karabasan gelmiş gibi ellerimi kaldıramadım, sonra elleri göğsümdeyken “allahı ekber allahı ekber la ilahe illallah” dedi, arkasından dedi ki sen “Arapça bilmiyor musun?”, o sırada yataktan sıçradım, lütfen en kısa sürede yazın, gerçekten çok etkilendim. 23, Kadın, Bekar, Çalışmıyor.

Nurhazal selam, Arapçanın faziletlerini anlamak için kafayı kaldırıp Arap ülkelerinin haline bakmak veya Allah’ın neden bütün peygamberleri Ortadoğu’ya gönderdiğini bir düşünmek yeterli? Bence bu rüya bazı şeyleri sorgulaman için bir uyarı olabilir?

Ayrildigim sevgilim iş yerine geldi. Kardesi bizim orada calisiyor, oturup cay ictik, kardesi bana yada ben kardesine yasin kitabi verdi, Arapca dualari gordum. 35, Kadın, bekar, muhasebeci.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir