Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Arapça Konuşan Çocuk Görmek

Rüyada Arapça konuşan çocuk görmek neye delalet eder?

Merhaba, 1987 doğumlu ve yengeç burcuyum. Sık sık rüya görürüm ve çok etkilenirim. Bir kaç gün sonra da muhakkak gördüğüm rüyayla ilgili bir durum yaşarım. Son 2 gündür ilginç rüyalar görüyorum ama yorumlayamıyorum.

Bir önceki gün rüyamda eski erkek arkadaşımı, eşini ve çocuğunu gördüm. Çocuğu hasta yatıyor herkes başında toplanmış ve birden çocuk Arapça konuşmaya sanki kuran okur gibi şeyler söylemeye başlıyor. Sonra gözlerini bana dikip “senin işlerin neden hep yarım kalıyor, istediğin hiç bir şey neden olmuyor, biliyor musun? diyor. Hayretle soruyorum ve “annem sana büyü yaptırdı” diyor. O korkuyla uyandım ve uyuyamadım.

Ertesi gün bir arkadaşımın evindeyim, sıkıntılı bir haldeyiz karmaşıktı. Adamın biri arkadaşıma bir tomar kağıt para veriyor, arkadaşım çok seviniyordu. Sonra ben camdan dışarı bakıyorum bir deniz ve denizin üzerinde atlar koşuyor, kimiside yüzer halde sadece kafaları gözüküyordu. Arkadaşım da “aaa bunlar bizim atlar, avludan nasıl çıkmışlar” diyordu ve onları toparlamaya çalışıyorduk. Rüyamı tabir ederseniz çok çok sevinirim. iyi çalışmalar.

Rüyada Arapça konuşan çocuk görmek yorumu?

Merhaba,

İlk rüyanız, gerçek hayatınızda inançlarınızda bir zayıflık, ibadetinizde bir eksiklik işaret ederken aynı zamanda birisi ya da birilerinin sizi doğru olmadığını bildiğiniz bir şeye sizi inandırmaya, sizi kandırmaya çalıştığını simgelemektedir.

İkinci rüyanız ise hep olumlu mesajlar vermekte ( deniz ve at ), aslında kendiyle barışık, kendini tanıyan, kendine güvenen, insanları, doğayı ve hayvanları seven onlardan hoşlanan, mükemmele iyice yaklaşan, sağlıklı, mutlu, huzurlu bir insan olmak üzere olduğunuzu sadece gerçek yaşamınızda eksik kalan bir kaç konuyu da tamamladığınızda her şey dilediğiniz şekilde gelişeceğini müjdelemektedir. Buna inanabilirsiniz. Rüyanın unsurları: eski erkek arkadaş, hasta çocuk, tomarla para, kağıt paralar, deniz, atlar, deniz üzerinde at.

“Rüyada Arapça Konuşan Çocuk Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda Kuran-ı Kerim açık bir şekilde elimde tutuyordum bende arapça yazılara sadece bakıyordum ve kimi yerler kırmızı kimi yerler normal beyaz arapça yazıyla gördüm. Yorumlamanızı rica ederim .

bab-i-huzune cevap
Gördüğünüz rüya, hayırlı gelişmelerin aslında sizi beklediğini, ancak sizin bunun farkında olmadığınızı, bunları fark edebilmek için çevrenizde olup bitenleri anlamanız, iyi ile kötüyü, doğru ile yanlışı ayırt etmeyi başarmanız gerektiğini simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir