Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Arapça Sözler Görmek

Rüyada Arapça sözler neye çıkar?

Rüyamda birinin bana büyü yaptığını gördüm ve “şu kişiye giderek büyünü bozdurabilirsin” dediler, tarif ettikleri benim kapı komşum idi, yanına gittiğimde önünde büyük bir kazan ve boyu yetmediği için ayağının altına kütük koymuştu, yanına gittim ve “bana büyü yapılmış, sen bunu anlaya biliyor musun” dedim ve işaret parmağını yalayarak anlıma dokundu, bana bağırarak “hemen şuraya otur” dedi bende oturdum, önüme bilmediğim harflerle bir şeyler yazdı ve bana bunun üzerine elimi koymamı söyledi, bense tam elimi koyacakken birden kolum ben istemeden hareket etti ve ters döndü, ben bağırarak “la havla vela guvvetil illa billahyil azım” diye bağırdım ve elimi o bilmediğim yazının üstüne koydum.

Birden sesim gırtlaktan gelmeye başladı ve ve sesimde hiç bir renk yoktu, çok kötü bir ses tonum vardı “hayır” diye bağırdı, o an birden gözlerim kapandı ve kendimi lüks bir dairenin içinde buldum, kulağımda ise o acayip yazıyı yazan “neredesin diye bagırıyordu, bense sadece verebilebildiğim cevap “la havle vela guvvetil illa billahi azım” diye bağırıyordum ve o anda uyandım, kendimi bu Arapça sözleri söylerken buldum, yorumlarsanız sevinirim, çünkü korkar oldum.

Rüyada Arapça sözler görmek

İbrahim merhaba, gördüğün rüya ne yazık ki iyi şeyler söylemiyor. Rüyada iki öne çıkan unsur var; büyü yapılmış olması ve büyü bozmak için uğraşırken görülen – duyulan Arapça sözler.

Rüyada kendine büyü yapıldığını görmek genel olarak içinde bulunulan sıkıntı ve umutsuzluğu işaret eder. Bu tür rüyalar bazen de kişinin ibadetinde bir eksiklik işaret ederken aynı zamanda haram, hile, fesat, gıybet ve kem gözlere karşı uyanık olmanız gerektiğini, kimseye fırsat ve sırlarını vermemek, Allah’a sığınıp dualarını eksik etmeyip, bu kötülüklerden kendisini korumasını dilemesi gerektiğini temsil edebilir.

Rüyada Arapça yazı veya söz görülmesi ya da duyulması bunların Kuran ayeti olup olmamasına göre önemli anlam taşır. Kuran ayetleri ise hayırlara işaret ederken, Kuran ayetleri dışındaki Arapça sözler tehlikeye, yalan ve ihanete, kandırılmaya dikkat çeker.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir