Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Arapça Yazılar Görmek

Rüyada Arapça yazı görmek neye delalettir?

Ellerimde kartlar var hem sağ hem sol elimde üzerlerinde Arapça yazılar var. Nerede olduğumu bilmiyorum ama sanki bir saray ortasındayım, Hem sağ hem sol tarafımda ki duvarlara baktığımda Arapça yazılar görüyorum . Elimdeki kartları okumaya başlıyorum (Arapça bilmediğim halde ).

Birden okuduğum kartlar sağ ve sol duvara uçuyorlar, kendilerini doğru yere yerleştiriyorlar, yani kendilerini tamamlıyorlar. Duvardaki yazıların üste uzun ayna var hem sağ hem sol taraftaki duvarda.

Bunun bana anlamını söyler misiniz lütfen. Kusura bakmayın bir de şunu unuttum söylemeye karşımda da biraz ilerisinde merdivenler var ama yani tek yön düz ne sağ nede sola sapabilirim. Tekrardan ben Dilek. 28 Ocak 2010, 22:58

Rüyada Arapça yazılar görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada görülen Arapça yazılar, yazının Kuran sayfaları olup olmamasına göre rüyanın yorumu ve kıymeti çok değişir.

Rüyada Kuran-ı kerim sayfaları görmek çok hayırlıdır. Bakınız Kuran rüya tabiri sayfası.

Rüyada kuran sayfası dışında Arapça yazılar görmek etrafınızda size zarar vermek isteyen kişiler olduğunu ve dikkatli davranmanız gerektiğine işaret eder.

“Rüyada Arapça Yazılar Görmek” için 11 yanıt

rüyamda ismimin Arapça yazılış halını gördüm ama ne anlama geldiğini bilmiyorum kötü bir şeymi iyi bir şeymi korkmama gerek varmı? acaba lütfen beni bilgilendirin

Süreyya selam,

Rüyanız kesinlikle iyi şeyler çağrıştırmakta, Yücelik, yükselmek, ilerlemek anlamlarını ifade etmektedir.

rüyamda altın nişan yüzuğü gördüm arapça yazıyrdu ve onu taktım ne anlama geliyor çok merak ediyorum hemen cvb verirseniz çok sevinirim

Özlem,

Nişan yüzüğünüzde yazan yazılar kuran cümleleri olup olmamasına göre anlamı değişir. Kuran cümleleri ise hayra, değil ise tahlikeye işaret eder.

Selamlar,

Gönderdiğiniz rüya, çevrenizde size zarar verebilecek kişiler olabileceğini, dikkatli davranmanız gerektiğini işaret edebilir.

Rüyamda küçük bir kağıda yazılmış eski yazı ayet gördüm ben bu yazıyı 10 milyar karşılığı satacak oluyorum ordan bi ses sen peygamber efendimize ait bu ayati niye satıyorsun diye biri konuştu ve orda uyandım bu rüyanın anlamı nedir acaba?

rüyamda fal baktırıyorum fala bakan kadın fincana parmağını bastır dedi ben bastırdıktan sonra arapça yazılmış bir yazı çıktı fincanda ama ne yazıldığını hatırlamıyor ve ben yazıdan sonra neden fala baktırdırdım tövbe etmiştim falan diyorum rüyayı yorumlarsanız sevinirim .. teşekkürler

ben ruyamda yuce rabbımın adını sırtımda gördum anlamını öğrene bılırmıyım hala dusunuyor ve kafama takıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir