Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Araştırma Görmek

Rüyada araştırma görmek neye delalet eder?

Araştırma ödevi hazırlamak. Liseden 1 yıl önce mezun oldum, üniversite sınavına hazırlanıyorum. bu sınava aylardır gecemi gündüzüme katarak hazırlandım, hala da hazırlanıyorum. Rüyamda bir öğretmenin bana verdiği bir araştırma ödevini internet kafede hazırlıyordum. bilgisayardan çıktı almak yerine bir süre elimle bilgisayardan notlar aldım. sonra çok uzun yazılar ve bir sürü not almam gerektiğini fark edince bilgisayardan çıktı almaya karar verdim.

Bilgisayarın yazıcısından çıktıyı aldım fakat yazılar kağıda tam çıkmamıştı. internet kafe sahibine söyledim bu durumu. tekrar çıkartacaktı ki annem geldi, sabahın altısında beni uyandırdı ders çalışacaktım çünkü. en kısa sürede yorumlarsanız sevinirim. 19 yaşında bekar bayanım.

Rüyada araştırma ödevi yapmak neye yorulur?

Rüyada ödev yapmak, ödev hazırlamak, ödev yaptığını görmek, reel hayatta gelişimi ve ilerlemeyi simgeler. Eğitim ya da iş yaşamında bir değişim içinde olduğunuzu, konulara daha farklı bakmaya başladığınızı ve sonunda arzuladığınız başarıya kavuşacağınızı ifade eder.

Rüyada araştırma yapmak, araştırma yaptığını görmek, bir şeyi araştırmak amaçlarınıza ulaşmada size yararı dokunacak bir fikir veya kavramı ifade eder.

“Rüyada Araştırma Görmek” için 3 yanıt

Ne olur acil cevap,
Bir yolda yürüyorum, derken yanımda benimle gelen bir adam var benimle aynı boyda. Durdum ve “ne oldu” dedim, bana talip olduğunu söyledi, ben cevap vermeden biraz ilerledim ve ayıp ettiğimi düşünerek arkama baktım, tekrar bana doğru geldi. “Aman Allah’ım” dedim elleri köpek patisi ve kuyruğu vardı. O kadar korkuyorum ki ne diyeceğimi şaşırıyorum ama uzaklaşmak yerine daha çok irdeledim ve bunun sebebini öğrenmeye çalıştım, ne demek bu lütfen acil cevap.

Değerli arkadaşım,
Kusura bakmayın ama; hem bencil, hem dikkatsiz, hemde karşısındakine saygı göstermeyen bir davranış sergiliyorsunuz. Çok acil cevap istiyorsunuz ama size daha iyi hizmet vermememiz için sizden istediğimiz bazı küçük şartlara uymuyorsunuz. Yani tipik bir ülkem vatandaşı klasiği:
1. rüyalarınızı hakkınızda bilgi vererek rüya gönder sayfasından gönderin diyoruz. Hayır, kısa yoldan göndermek varken neden uğraşasınız. Yaşınız kaç, cinsiyetiniz ne? Okuyunca bayan olduğunuz izlenimi var ama pekala erkekte olabilirsiniz. Artık erkeklere de talip olmaya başladılar.
2. :( gibi saçma ifadeler kullanmayın diyoruz. Mesajınızın başında sonunda bundan var. Biz mi acaba çok geri kaldık diye kendimden şüpheye düşüyorum. İlave olarak mesajınızı düzenlemek için harcadığımız zaman cabası.
Bu mesajı cevaplayarak hakkınızda bilgi eklerseniz açıklama yapabiliriz.

17 yaşındayım. Dün akşam rüyamda Tropikal orman ya da vahşi orman mı demeliyim bilmiyorum oradaydık. Ailemle ya da başka birileriyle. Bir şey arıyorduk ya da araştırıyorduk. Sonra Kötü bir şeyler oldu hatırlamıyorum ama hissettim rüyamda. Bir an eve gitmek istediğimi düşündüm ve odama gittim. İyi mi kötü mü olduğunu bilmek istiyorum?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir