Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Arazi Görmek

Rüyada arazi görmek ne demektir?

Rüyada arazi görmekİyi günler rüyam şu şekilde başladı. Şuan oturduğumuz evde değiliz, çok büyük bir arazi içinde daha modern bir ev blok şeklinde ve kapımızın önünden dümdüz uzun yollar geçiyor, şehirler arası gibi ama lüks bir yaşam gibi gözüküyordu rahattı. Ankara Çayyolu gibi bir yer düşünün, bulutlar çok hızlı ilerliyorlardı fakat hava çok açıktı, rüzgar vardı ama bulundugumuz yere pek etki etmiyordu.

Yolun ortasında hortumlar oluşuyordu ve birden büyük bir hortum araçları içine almış şekilde yanımızdaki araziye düştü, içinden çıkan insan ölmemiş gayet sağlıklı yaşıyordu, onlara yardım ediyordum. Bunun manası nedir? şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada arazi görmek yorumu

Mert merhaba, rüyanda şu anda yaşadığın yerden farklı başka bir yerde yaşadığını görmüş olman, gerçek hayatında içindeki değişim isteğini, bu yerin daha geniş, daha lüks olması ise bu değişimin ilerlemek – zenginleşmek yönünde olduğunu temsil etmektedir. Ancak bu yerde rüyada hortum oluşması ise içinizdeki fırtınaların esiri olmadan daha dikkatli ilerlemek gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyada arazi görmek içinde yaşadığınız hayatın özelliklerini ifade eder, insanın doğum, beslenme, büyüme ve eğitimini yani hayatı bir bütün olarak temsil eder, size hayatı daha mütevazi yaşamanızı, ayaklarınızın üzerinde durmanızı yani hayalperest olmayan bir yaşam sürmenizi tavsiye eder. Rüyada arsa, açık alan görmek de aynı anlama gelir.

Kendinize yeni bir hayata başlamak için sağlam bir zemin ve ortam ve sağlam bir iş ortamı arıyorsunuz, bu rüya aynı sizin yeni bir ise başladığınızı veya yeni bir göreve, mevkiye atandığınızı da temsil edebilir.

Rüyada kayalık veya çorak arazi görmek ise yapacağınız bir yatırımda veya alacağınız bir vazifede başarısızlığa uğrayacağınızı gösterir.

Rüyada verimli arazi görmek hayırlara işaret eder ve rüya sahibi kişinin bir müjdeli haber alacağını, kişinin rahata erip, kafasının rahatlayacağını, dertlerin sona ereceğini gösterir. Gelecek günlerde bazı güzel gelişmeler yaşayıp ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına alamet eder ve rüyayı görenin ağız tadı ve neşesinin artacağını, keyfinin yerine geleceğini temsil eder. Bu rüya aynı zamanda insanın çok eğlenceli zamanlar yaşayacağına yorulur. Yeşillik, ağaçlı arazi de aynı anlama gelir.

Rüyada düz arazi görmek rüya sahibinin ailesi veya yakını birinden ya da arkadaşında alacağı bir yardım sayesinde şu anda kaçmış olan keyfinin, iç huzuru ve ağız tadının yakında yerine geleceğini belirtir. Boş arazi görmek yaptığınız bir gurur yada inattan vazgeçmek gerektiğini, aslında böyle davranmakla sadece kendinizi cezalandırdığınızı anlatır. Bu rüya bazen de kişinin sahip olduğu imkanların farkında olup onları iyi değerlendirmesi gerektiğine de yorulur.

“Rüyada Arazi Görmek” için 2 yanıt

Boş arazi
Bir boş arazide farelerin deliklere girip çıkması ve üstüme üstüme gelmesi ve biraz uzağımda da köpeklerin bir birbirleriyle dövüşmesini gördüm bu nedir neye işarettir? lütfen büyük sıkıntıdayım cevabınızı bekliyorum.

Uğur selam, rüyada boş arazi görmek sayfada anlatıldığı gibi rüyayı görenin yaptığı bir gurur yada inattan vazgeçmesi gerektiğini, aslında böyle davranışla sadece kendini cezalandırdığını gösterir. Rüyanın devamı için lütfen fare görmek ve rüyada köpek görmek sayfalarını inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir