Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Arazöz Görmek

Rüyada arazöz ne demektir?

Rüyamda evimin oradaki ormanın küçük bir bölümünde dumansız ya da çok az beyaz bir duman çıkıyordu, alev alev yanıyordu, bayağı parlaktı. Sonra karnemin arkasında orman yangın ihbar hattı vardı, arkadaşım ile birlikte o numarayı aradık, itfaiye geldi ama büyük itfaiye aracı değil bir arazöz ile gelmişlerdi, arkadaşıma “bu araçla yangını nasıl söndürecekler” dedim, sonrasını hatırlamıyorum.
15, Erkek, Bekar, Öğrenci, sıkılgan.

Rüyada arazöz görmek tabiri

Rüyada orman görmek, işlerini yoluna koymak için bütün zorlukları aşmaya yorumlanır. Rüyada orman yangını görmek ya da yanan orman görülmesi, gerçek hayatta işlerini yoluna koymak için sarf ettiğiniz tüm emeklerin bir dikkatsizliğiniz yüzünden boşa gideceğine delalettir. Rüyada itfaiye görmek sanılanın aksine iyidir. İtfaiye arabaları geldiğini gören Önemli birinden bir iyilik görecektir. Kırmızı bir itfaiye arabası Müjdedir. Arabadan su sıkıldığını gören kimse Önemli bir göreve gelir ve çevresinin takdirini kazanır.

Rüyada arazöz görmek bolluk, bereket ve işlerin yolunda gitmesine işaret eder. Rüyada arazözle cadde, sokak veya ağaçların sulandığını görmek mahsulün bol olmasına, sıkıntıların azalmasını ifade eder. Rüyada arazöz kullanmak, arazöz kullandığını görmek kazancında artış veya beklemediği bir paranın gelmesine işarettir. Arazöze çarpmak, çarptığını görmek küçük bir hediye almakla yorumlanır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir