Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Arı Görmek

Rüyada arı neye işarettir?

Rüyada arı görmek zenginlik, iyi şanslar, uyum, yaratıcılık ve mutluluğu simgeler. Genel ifade ile olarak Arılar sıkı çalışma ve çalışkanlığı ifade eder. Arı sürüsü görmek hayatınızdaki kalabalık, uğultulu bir şeyleri temsil eder. Bal arısı görmek üstün gayretiniz ve çalışkanlığınız sayesinde, size yapılan tüm haksızlıklarla baş edip, başarı ve mutluluğa kavuşacağınızı simgeler. Eşek arısı görmek gerçek hayatta sevmediğiniz ya da bastırmak için çalıştığınız kendinize ait yönünüz olduğunu temsil eder. Bu rüya kendinize karşı daha dürüst olmanız gerektiğini de temsil edebilir. Rüyada yaban arısı görmek sıkıntıya ve karşınıza sorunlar çıkacağına delalet eder.

Rüyada arı görmekRüyada arı sokması rüyada bir arının soktuğunu görmek, bir arı tarafından sokulduğunu görmek gerçek hayatınızda size bir haksızlık edildiğini gösterir. Rüyada arıdan korkmak, arıdan kaçmak karşınıza çıkan bir şansı, bir fırsatı geri çevirdiğinizi simgeler. Arı oğulu görmek bereket, başarı ve mutluluğun habercisi olduğunu söylenir. İş ve özel hayatınızda bir çok başarıya imza atacaksınız anlamını taşır. Arı öldürmek, arı öldürdüğünü görmek önemsiz şeylere çok takılıyorsunuz anlamını taşır. Rüyada ölü arı görmek istenen bir sonucu elde etmek için zaman, mekan ya da şartların şu anda uygun olmadığı bir anlamını taşır ve biraz daha beklemek ya da bazı şeyler yapmak gerektiğine yorulur. Arı vızıltısı yani arı sesi duymak sizin için değerli olan maddi veya manevi bir şey hakkında bir haber duyacağınızı simgeler. Rüyada polen görmek  can sıkıntısını temsil eder, kişinin sinirli bir dönem geçirmekte olduğunu ifade eder, çiçek poleni ayrıca yeni bir fikrin yayılmasında rol alacağınızı gösterebilir.

Rüyada arı sütü görmek, arı sütü içmek, arı sütü içtiğini görmek çok hayırlı bir rüyadır. Hastalar için acil şifa bulunacağının, öğrenciler için zihin açıklığının, diğer insanlar için mutluluğun ve başarının işaretidir. Arı kovanı görmek artan iş faaliyetlerini, sosyal uygunluk ve kitlesel eylemleri simgeler. Arı kovanına elini soktuğunu görmek rüyayı görenin hayırlı bir iş yapmaya niyetlendiğini gösterirken, kovandan bal alırsa bu niyetinin yakında gerçekleşeceğine, bal almazsa bir süre sonra olacağına delalet eder.

Rüyada arı yetiştiren birini görmek şu anda yapmakta olduğunuz işinizden memnun olmadığınızı, hayalinizde başka bir çalışma konusu olduğunu simgeler. Rüyada arı yetiştirici, arıcılıkla uğraşan birini görmek aynı zamanda rüya sahibinin reel hayatta bir konudaki başarısına engel olan bir takım sıkıntıların ortadan kalkacağını ve insanın en sonunda başarıya ulaşıp rahat bir nefes alacağını, huzur ve keyfinin yerine gelip, neşesini bulacağına rivayet edilir.

Rüyada arı yetiştirmek farklı şekillerde analiz edilir. Rüyada arı yetiştirdiğini görmek genel olarak neşe ve sevinç ile bu mutluluğu paylaşacak kişilere delalettir. Rüyasında arıcılık yaptığını gören kadın ise gerçek hayatında yaşadığı bir müşkülat konusunda beklemediği bir yerden kendisine yardım ulaşır. Rüya gören erkekse o zaman endişe duyduğu bir konuda ortaya çıkacak bir değişiklikle endişesi feraha, korkusu hayra dönüşür ve sıkıntılarından kurtulur. Rüyayı gören bir çocuk ise bu rüya o çocuğun hayatı boyunca mutlu, huzurlu ve başarılı olacağını gösterir, gireceği her işte başarıya kavuşacağını, önündeki tüm engelleri kolayca aşacağını, anne ve babasına hürmet gösteren hayırlı bir evlat olacağını temsil eder.

“Rüyada Arı Görmek” için 3 yanıt

Rüyada arı kovanına elini sokmak
Rüyamda bir arı kovanının içine elimi sokuyorum, bunu bana bir tanıdığım söylüyor “eğer kovandan arıları elinizle çıkarırsanız vücudunuza sararsa sarı arıya dönüşecek ve daha verimli iyi olacak onlar için” diyor. Normalde arılar koyu kahverengi. Bende hiç düşünmeden kovana elimi sokuyorum ve bütün vucudum arıların istilasına uğruyor. Bir yandan kıyafetlerimin içinden çıkarlarken bazıları da beni sokmaya başlıyor, bende onları elimle silkeliyorum tabi arada ölenlerde oluyor. Evliyim, çocuğum yok, üç ay önce düşük yaptim bir tabirde kız çocuk yaziyordu. Lütfen bana ruyami yorumlar misiniz? İnternette ayni şeyler için çok farklı tabirler var. Biri olumlu derken diğeri tam tersi.

Arı kovanına elini soktuğunu görmek rüyayı görenin hayırlı bir iş yapmaya niyetlendiğini gösterirken, kovandan bal alırsa bu niyetinin yakında gerçekleşeceğine, bal almazsa bir süre sonra olacağına delalet eder.

Ben rüyamda bı tane arının hava uçarken gördüm bana ailem diyor ki o arıyı yakalayıp gel bende yakalayıp getiriyorum arı canlı ölü değil nedir manası?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir