Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Arı Sütü Görmek

Rüyada arı sütü ne demek?

Evliyim ve 2 kız çocuğum var. Rüyamda anneme gidiyoruz ve ona bir damacana su götürüyoruz. Annem bizim getirdiğimiz suyu içeri koymak için gidiyor ama bahçede bir damacana su daha var. Suya bakıyorum temiz berrak. Biz bahçedeyiz. Küçük kızım kucağımda büyük kızım oynuyor. Eşim yan tarafta çatıda bir köpek görüyor ve bir taş alıp köpeğe atıyor. Köpek kaçıyor. Ardından büyük kızıma “bak kızım şimdi arıları taşla nasıl vuracağım” diyor.

Arılar bal arısı. Ben eşime “yapma arıları kızdıracaksın’diyorum ve dışarı kaçıyorum, kızımı da çağırıyorum. Ardından ‘baba yapma’ diyen kızımın sesini duyuyorum. O tarafa bakıyorum, eşim bir merdivene çıkmış arı yuvasına elini sokmuş, kızım bu arılardan kaçıyor, bir taraftan da babasına bırak gel diye bağırıyor. Sonra eşimin yanıma geldiğini gördüğüm, parmağında boya gibi beyazlık vardı, “bak arı sütü aldım” dedi, bende “bu kadar şey için mi elini yuvaya soktun, bizim burada ödümüz koptu dedim”

Rüyada arı sütü görmek tabiri

Rüyanızda annenize damacana ile su götürmeniz aslında yaşamınızdaki bütün hayallerin gerçek olacağına, işinizin, gücünüzün ve şansınızın yolunda gideceğine, zenginliğinin büyüyeceğine ve hayırlı bir gelecek için bazı yani adımlar atacağınıza işaret olup, büyük bazı projelere başlayacağınızı temsil eder. Diğer gelişmeler benzer şekilde sırada ve durgun bir şekilde süren yaşamını renklendirecek, eğlenmene ve mutlu olacağın şeyler yaşayacağınızı ve bu sayede yaşanan kötü zamanları unutacağın olayların yaşanacağını gösterir. Bunlar daha önceden yaşamadığınız bir takım olaylarla karşılaşacağınızı ve bu durumun size oldukça iyi geleceğini temsil eder.

Rüyada arı sütü görmek, arı sütü içmek, arı sütü içtiğini görmek çok hayırlı bir rüyadır. Hastalar için acil şifa bulunacağının, öğrenciler için zihin açıklığının, diğer insanlar için mutluluğun ve başarının işaretidir.

Rüyada arı görmek hakkında lütfen arı rüya yorumu sayfasını inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir