Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Arıcı Görmek

Rüyada arıcı görmek neye delalet eder?

Rüyada arıcı görmekBen gördüğüm bir rüyayı yorumlatmak istiyorum, ben rüyamda ölmüşüm, dünyadan çıkıyorum, sanırım iki melek kollarım tutup beni götürüyor ve bu yolculuk çok kısa sürüyor. Bir anda her tarafın yemyeşil olduğu, çiçeklerle kaplı, içindeki derelerde tertemiz suların aktığı, kuşların, kelebeklerin uçuştuğu cennetteyim ve “ne mutlu bana, burayı görmek nasip oldu, şükürler olsun” diyorum.

Sonra yeşillikler içinde arılarla uğraşan bir adam görüyorum, adam nur yüzlü ve bana uzaktan başıyla selam veriyor, sonra yanıma gelip başlığını çıkardığında bembeyaz saçlarını ve inci gibi dişlerini görüyorum, bana “cennete hoş geldin kızım” diyor. Tam “burada siz ne yapıyorsunuz diyecektim ki uyandım, keşke bu rüya hiç bitmeseydi, içim huzurla doldu. Acaba bunun anlamı ne olabilir? 33, Kadın, evli, memur.

Rüyada arıcı görmek yorumu

Belma selam, bu olağanüstü güzel rüyayı gördüğünüz için çok şanslısınız. Bu sizin (hepimizin) şu anki algılama yeteneğinizle gördüğünüz güzellikler, cennette bunlardan çok daha güzelinin olduğuna inanıyorum. Rüyadaki önemli unsurlar olan öldüğünü görmek, melek görmek, cennete gittiğini görmek sayfalarını okumanızı rica ediyorum. Bu sayfada arıcı konusunu açıklayacağım.

Rüyada arıcı görmek şu anda yapmakta olduğunuz işinizden memnun olmadığınızı, hayalinizde başka bir çalışma konusu olduğunu simgeler. Rüyada arı yetiştirici, arı yetiştiren, arıcılıkla uğraşan birini görmek aynı zamanda rüya sahibinin reel hayatta bir konudaki başarısına engel olan bir takım sıkıntıların ortadan kalkacağını ve insanın en sonunda başarıya ulaşıp rahat bir nefes alacağını, huzur ve keyfinin yerine gelip, neşesini bulacağına rivayet edilir.

Rüyada arıcı olmak, arı yetiştirmek farklı şekillerde analiz edilir. Rüyada arı yetiştirdiğini görmek genel olarak neşe ve sevinç ile bu mutluluğu paylaşacak kişilere delalettir. Rüyasında arıcılık yaptığını gören kadın ise gerçek hayatında yaşadığı bir müşkülat konusunda beklemediği bir yerden kendisine yardım ulaşır. Rüya gören erkekse o zaman endişe duyduğu bir konuda ortaya çıkacak bir değişiklikle endişesi feraha, korkusu hayra dönüşür ve sıkıntılarından kurtulur. Rüyayı gören bir çocuk ise bu rüya o çocuğun hayatı boyunca mutlu, huzurlu ve başarılı olacağını gösterir, gireceği her işte başarıya kavuşacağını, önündeki tüm engelleri kolayca aşacağını, anne ve babasına hürmet gösteren hayırlı bir evlat olacağını temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir