Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Arife Gününü Görmek

Rüyada arife günü ne demek?

Merhaba, 35 yaşında bekar ve evlilik kararı vermek üzere olan biriyim. Dün gece uzun bir süreden beri görmediğim eski erkek arkadaşımın bizim evde olduğunu gördüm (bizim eve hiç gelmedi). O gün bir bayram arifesiymiş ve bayram hazırlığına yardımcı olmak için bize gelmiş. Salonun kenarında duran kumaş ya da çöp gibi bir birikintiyi kaldırdı ve etrafa küçük siyah böcekler hızla dağılmaya başladı normalde böcekten korkarım ama korkmadım.

Hatırlayabildiğim kısım bu kadar. Yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Rüyada arife günü görmek tabiri

Rüyada eski erkek arkadaşını görmek daha özgür, daha az ipotekli ilişkiyi ifade eder. Rüya yetişkinlik (veya evlilik) sorumluluklarını, romantizmin karışmadığı bir zamana geri getirmek arzusunu simgeler.

Rüyada arife gününü görmek kutsal kabul edilen kimi konularda bir duraksama yaşadığınızı ifade eder. Rüyada arife günü, ön gün alternatif olarak sizin iş veya sosyal çevrenizde bir muhalefet karşılaşacağınızı simgeleyebilir.

Rüyada bayram hazırlığı görmek veya bayramı alışverişi, bayram temizliği yapmak gerçek hayatınızda üzerinizdeki sorumluluğu, vazifeyi tam hakkıyla ve zamanında başarmak, bu başarının ertesinde rahat ve refaha ermeye işaret eder.

Rüyada böcek görmek, genellikle küçük, gelip geçici endişeleri temsil eder. Bu endişeler gelip geçici olsa da yinede size kimi sıkıntılar vermektedir bu sıkıntı ruh halinizde üzüntü, korku ya da gerilim olarak ortaya çıkar. Böcekler geleneksel olarak akrabalar, arkadaşlar, tanıdıklarla olan ilişkiler konusunda mesajlar verirler. Rüyada böcek görmek tanıdıklarla sorunları nasıl çözeceğiniz ve bu endişeleri nasıl atlatacağı konusunda ipuçları verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir