Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Arı Kovanı Ve Arı Sokması

Rüyada arı kovanı ve arı sokması ne demektir?

Rüyamda yerde arı kovanı vardı bende koşarken ona basıyordum ve bütün arılar beni sokuyordu. Her yerimde kırmızı kabarcıklar oluşuyordu. Bu ne anlama geliyor?

Rüyada bir arı kovanı görmek yorumu

Rüyada bir arı kovanı görmek etrafınızda dolaşan bir kısmetin farkında olmadığınızı ve onu kaçırmak üzere olduğunuzu simgeler. Alternatif olarak kovan takım çalışmasının önemini hatırlatır. Boş arı kovanı görmek fakirleşme, aşk ilişkisi ve gelir kaybı üzerinde üzüntü anlamına gelir. Kırılmış, parçalanmış bir arı kovanı görmek ise kayıp ve geçici yoksulluk ifade eder.

Rüyada bir arı tarafından sokulduğunu görmek gerçek hayatınızda size bir haksızlık yapıldığını gösterir. Bu konuda rüyada arı görmek sayfasını da inceleyiniz. sayfada daha detaylı açıklama yer almaktadır.

 

“Rüyada Arı Kovanı Ve Arı Sokması” için 2 yanıt

Sayın admin Rüyamda elimde büyük arıcıların kovanından Vardı. Kovan tahtaydi Ve ağırdı. Sonra babam geldi. Elimdeki tahta kovanla beni bir direğin altındaki Kanalizasyon deliğine Çokça süzme balı döktürdü. Ben balkon Kapısını açık bırakıcam Kovanı oraya Koyarsın dedi. Kovan o kadar ağırdı ki belim iki büklüm olmuştu. Tasvirinizi bekliyorum. Saygılarımla.

Rüya sahibinin dikkatine: lütfen “rüyam yayınlanmış ama yorumlanmamış” şeklinde ikinci bir mesaj göndermeyin. Gelen rüyalar hızlı bir şekilde yayınlanıyor, sonra bunlar sırayla cevaplanır.

Gül merhaba, Rüyada arı kovanı görülmesi rüyayı gören kişinin çalışma hayatında veya ticaretinde ilerleme ve daha çok kazanca rivayet eder, artan iş faaliyetleri, sosyal uygunluk ve kitlesel eylemleri simgeler. Rüyada kanalizasyon görmek rüyayı gören kişinin muhafazakar bir yapıda olduğunu, yenilikleri kabul etmediğini gösterir. Kanalizasyona kovandaki balın dökülmesi ise yeniliklere karşı çıkma, kabul etmeme huyu yüzünden bir fırsatı kaçırdığınızı temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir