Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Su Arkı Görmek

Rüyada su arkı ne demek?

Rüyamda arkadaşım çamurlu azgın su bir su arkına düştü, yanında kardeşim ve ben vardım. İş yerindeyiz is yerinin bahçesinde oluyor bu olay. Benim sesim kısılıyor bagiramiyorum birilerinden yardım istemeye çalışıyorum. Gözümün önünde çırpınıyor. Bana el uzatıyor. Neyse bir kaç kişi geliyor arama yapılıyor bir süre bulunamıyor . Ben ağlıyorum kardeşim ağlıyor. En sonunda suyun altında bir çukur yerde bulunuyor fakat kafası kanlar içinde. Lütfen yorumlayın çok korktum

Rüyada su arkı görmek tabiri

Esra merhaba, gördüğün rüya bir iş arkadaşının ( büyük ihtimalle rüyadaki kişinin) senin destek ve yardımına ihtiyacı olduğunu, bu desteği vermezsen çok zor durumda kalacağını temsil etmektedir.

Rüyada su arkı görülmesi duyguların sıkıştırılıp bastırıldığını gösterir. Çok kontrolcü olunduğundan düşünce ve inançların hedeflerinizin peşinden gitmenize engel olduğunu da göstermektedir. Rüyada arktan geçmek veya su arkı kenarında yürümek, zamanın geçişi ve yaşam döngüsü anlamlarını temsil eder. Zamanın kıymetini bilmek gerektiğini, vaktin hızla geçtiğini ve yaşamın her evresini kendine uygun şeklide dolu dolu yaşamak gerektiğini simgeler.

Rüyada arka düşmek, hayatın zorluklarına karşı dikkatli olmak gerektiğini özellikle iş hayatında iniş ve çıkışların olabileceğini, onlara karşı her zaman hazırlık olmak gerektiğine yorumlanır. Rüyada arka düşen birini görmek, çevrenizde sizin maddi veya manevi desteğinize gereksinim duyan biri olduğunu temsil eder.

Ark nedir: geçmiş zamanlarda su kanalı yerine kullanılan terim. Günümüzde kırsal alanlarda halen kullanılmaktadır.

“Rüyada Su Arkı Görmek” için bir yanıt

15 yaşındayım ve şehirde oturuyorum. Rüyamda köydeydim ve su kanalının yanında yuruyordum, kanal 1 metrede bir kesiliyiyordu ve dolu olan tarafları balık doluydu bu şekilde devam ediyordu. Sonra kanaldan büyük bir balık tuttum fakat biri balığın kendisine ait olduğunu söyledi, bende bıraktım yürümeye devam ettim, yol ikiye ayrıldı düz ve sağa doğru ben sağa girdim uzun süre yürüdüm ve şehirde buldum kendimi sonrada uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir