Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Arka Kapı Görmek

Rüyada arka kapı görmek neye işarettir?

Rüyamda kötü niyetli, yaşlı bir kadın eve girmek istiyor, onun niyetinin kötü olduğunu anlayıp arka kapıyı zorla kapatıyorum, arkadaşım ve 7 yaşındaki oğlum yardım ediyor, kapıyı zorla kapatıp anahtarını bir kaç denemeden sonra takıp kilitliyoruz, kadın kapıyı dışarıdan yakıyor, kapı plastik pimapen tarzı beyaz renkte, çok korkuyoruz.

Sonra diğer kapıları kilitli mi diye kontrol ediyorum, onlarda dışarıdan demir korunaklı kapılar imiş, kilitlerini kontrol ediyorum komşulardan yardım istiyorum, onlarda “boş ver, aç kapıyı, alacağını alsın” deyip ilgisiz kalıyorlar, telaşla güvenliğin gelmesini bekliyorum, polisi aramak için telefonu aldığımda kardeşim babamı arıyor, bana olayı anlatıp güvenliği aramasını istiyorum, ev korunaklıymış, güvenlikli kırılmaz camlı falan. Bu rüya neye delalettir?

Rüyada arka kapı görmek yorumu

Bir binanın, bir evin, bir yerin arka kapısını, arka kapıyı görmek yolunuza çıkacak, beklenmedik fırsatları temsil eder. Bu fırsatları keşfetmek için korkmamanız gerektiğini işaret eder. Bu rüya alternatif olarak bastırılmış ya da bilinçsiz olarak sakladığınız bir şeyi keşfi ifade edebilir.

Rüyada kapı kapatmak, kapı kapattığını görmek cinsel sırları ya da cinsel faaliyetler konusunu temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir