Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Arkadan Gitmek

Rüyada birinin arkasından gitmek ne demek?

Selaminaleyküm, rüyamda bir meydandayım, bir büyük araba geliyor ve büyük bir şey gösteriyor, yanımda tanıdığım bir karı koca var, adam arabadan bir büyük tahtanın üzerinde gövdesinden ayrılmış bir kafa ve bir kutu dolusu sakal gösteriyor, diyor ki “bunu herkes görsün ve artık inansın, bu kafa muhterem birinin kafasıdır” diyor ve oradaki evlerinde zillerine basıyor, herkesin görmesini istiyor, fakat o arada adam bana çok bakıyor ve bir şey demek istiyor sanki , yanımdaki bayan arkadaşım 4 katlı bir binaya giriyor, son katına çıkıyor ve bende onun arkasından gidiyorum,  orası benim evimmiş, tuhaf kadın eğiliyor ve sanki odaya saklanıyor bende yanına eğiliyorum ve diyorum ki “ya bu adama benim inanasım gelmiyor” ve “arkamızdan geliyor bak” diyorum, o da “sus ve sesini çıkartma” diyor, adam yaklaşırken uyanmışım.

Çok etkisinde kaldım, lütfen bir yanıtlarsanız sevinirim e mailime….not o kafa bayağı büyüktü, normal insan kafasından ve beyaz uzun saçlıydı sanki canlıydı, hem inanıyorum hem inanamıyorum. Saygılar.

Rüyada arkadan gitmek tabiri

Rüyanız çok hayırlı bir rüya olup, gerçek yaşamınızda manevi yönden size destek olacak, yol gösterecek birilerini olduğunu ifade etmektedir. Bunun kıymetini bilip bu değerli kişilerin bilgilerinden yararlanmalısınız.

Rüyada arkadan gitmek gerçek hayatta örnek almak istediğinizi birileri olduğunu simgeler. Rüyada birinin arkasından gitmek, birini izlemek, birisini takip etmek, birinin arkasından gittiğini, birini izlediğini, birilerini takip ettiğini görmek alternatif olarak birilerinin vesile olmasıyla hayırlı sonuçlar verecek olaylar yaşamaya işaret eder. Rüya sahibi kişinin yaşamında pozitif manada gelişmeler yaşanacağını, kişinin arzu ve dileklerinin gerçek olacağını, işinden yana bereketli ve bolluk dolu yaşamı işaret eder.

Rüyada bir şeyin arkasından gitmek gerçek hayatta yapacağınız bazı girişimlerde size kendisine fayda getirmeyecek belkide zarar etmenize sebep olacak bazı gelişmeler olacağını temsil eder. Bu rüya mantıklı karar verirseniz durumu lehinize döndüreceğini, bol  kazanç elde edip maddi anlamda rahatlayıp, gücüne güç katmaya da işaret edebilir.

Rüyada birinin sizin arkanızdan gelmesi gerçek hayatta örnek bir insan olduğunuzu, sizi beğenen saygı duyan insanlar olduğunu işaret eder. Rüyada birisinin sizi izlediğini, sizi takip ettiğini görmek alim ve yüce gönüllü olmayı işaret ederken, aynı zamanda merhametli, imanlı ve Allah’tan korkan kişiler ile yakın olmaya, o kişilerin hem tecrübesi hem de derin bilgisinden yararlanmaya rivayet eder. Rüyayı görenin yakınında kendine huzur verecek, yolunu aydınlatıp onu gerçek mutluluğa götürecek kişilerin olduğunu gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir