Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Arkadaş Ölümü

Rüyada arkadaş ölümü görmek nedir?

merhaba ben gecen gün bir rüya gördum ve aglayarak uyandım çok kötü bir his üzerime cokmustu uzun süre atamadim ile ruyama gelince; Hava çok güzel acik bir alandayiz yeşil cimlerin uzerine dizine beyaz sandalyeler var, bazilarinda insanlar var bir kismi bos, iki boş sandalye bakarken en önde seyircilerin karşı yone oturmus bir bey beni kolumdan tutup yanında oturmami söyluyor, elimde ikız kızlarimi sikica tutmusun esimi ariyorum. Vefat etmis kişinin adini söylüyorlar Alman bir bayan arkadaşım ben çok üzülüyorum insanlar dolup tasiyor, ilk önce herkes ayakta sonra sadece yabancilar oturuyor müslüman kadinlar birden baslarini örtüyor(bende öyle) ve namaz kiliyoruz.

Beni birisi omuzlarimdan tutup önlerinden kilmami istiyorlar fakat ben istmeden agliyarak boyun egiyorum, dualar bitince agit söylüyorlar benden insanlara egilmemi istiyorlar bende öyle aciyla agliyorum ki dayanamiyorum deyip kenara cekiliyorum basimda koyu kırmızı basörtü. Esin karşıma iki güzel ama nasıl desen “basit” kadinlarla karşıma gecip “sen beni kalmanla çok utandirdin” deyip kadinlarin kollarinda arkasini donuyor giderken bende “nasıl böyle dersin görmüyormusun ne acilar icindeyim. ” o hiç takmadan gidiyor gidiyor. Annem arkadan sesleniyor cocular onun yaninda, O türkiyeden eski arkadaslariyla gitti diye. bende geri cagircam deyip pesinden kosuyorum fakat sanki ucup gitmis yok ortada. bir kez daha yikiliyorum. arkadaşımın cocukları aklima geliyor ve hungur hungur agliyorum ve o an uyandım ! Cenazede ölüyü hiç görmuyorum tabut vb de yok, şimdiden ilgi ve zahmetiniz için teşekkür ederim

Rüyada arkadaş ölümü görmek yorumu

Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda birisi, büyük ihtimalle bir arkadaşınız hakkında doğru olmayan şüpheler, suçlamalar veya ihanet kuşkusu taşıdığınızı işaret ediyor. Huzur bulmak için ya bu şüpheleri kafanızdan atmalı ya da olayın aslını öğrenmelisiniz anlamı çıkarılabilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada arkadaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Arkadaş Ölümü” için 2 yanıt

Rüyada en yakın 2 arkadaşım boğuluyordu, ben görmüyordum ama neye işaret ölüm haberleri de geliyordu.

Merhaba, 29 yaşındayım kendi işimi yapıyorum ve mimarım. En yakın arkadaşım rüyasında beni görmüş. Beni defalarca arıyormuş ve sonunda telefona annem çıkıp 107 km hızla giderken öldüğümü söylemiş. Sizce anlamı ne olabilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir