Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Arkadaş Ziyareti Görmek

Rüyada arkadaşını ziyaret etmek ne demektir?

Merhaba; Rüyam sanki farklı bir dönemde, eski bir dönemde geçer gibiydi. Yeşil alanlar, evler ortam çok farklı. Kim olduğunu hatırlayamadığım birileri ile bir yerlere gitmişiz. Dereler, köprüler, eski yapılar, büyük sütunlar var boş yeşil alanda. Ama hava ne aydınlık, ne karanlık bir kasvet var. Bir yerlere para mı atıyorum, öyle bir şeyler.

Arkadaşıma gitmişim (yada gideceğim), yollarda bir şeyler yaşanıyor… çamurlu sular falan dere gibi, yan yana iki dev sütun var çok net hatırladığım, ortasından dere geçiyor. O sütunların üzerine elimi atıyorum, bir şey görmeden… elime demir paralar geliyor. Avuçlayıp bakıyorum. Dünyadaki tüm para birimlerinden var, eski çağ paralarından tutunda Türk Lirasına, Euro’ya kadar irili ufaklı demir paralar. Aldıkça alıyorum bir şeffaf naylona dolduruyorum onları sonra bağlıyorum. Yola devam ediyorum onları almamam gerekirmiş hırsızlık yapmışım. Bir yandan vicdan susmuyor ama diğer yandan adam sende diyor bir tarafım…

Sonra arkadaşımın evine yaklaşmışım (sevdiğim ama evine gitmediğim arkadaşımdır, bayan ve gitmeyi planlamıştım olmadı) yüksek çok yüksek bahçe duvarları, şato gibi bir yer, çok eski yapı (yani eski dönemlerdeki gibi) görkemli bir şey.

Bir yerlerde koyunlar falan görüyorum, köylüler hayvanlarını çıkarmış, öyle yürüyorum, arkadaşımın evine gidiyorum. Annesi karşılıyor, giysileri bile eski dönem kıyafeti, arkadaşımın yanına ürecek beni, dışarıda sesler var. Bakıyoruz bahçeye, köpekler havlıyor, bir şeyden rahatsız olmuşlar. Dert değil gibi bir halde arkadaşımın annesi… Sonra bir odaya alıyor beni. Dev kapı açılıyor, kocaman ama koskocaman bir salon oda dediğim. Boş koltuk misali bir şeyler var bir iki tane ve odanın neredeyse tamamı tek bir dev masa ile kaplanmış, öyle ortada bir masa çok büyük. Arkadaşımla birbirimizi görüyoruz, masa başında bir şeyler yapıyormuş. Dev masada sadece bir laptop birde modem var ama ikişi de boyutları küçük fakat kalas gibi derler ya fazlasıyla kalın. Sanki ilk icat gibi… “hımm bu senin modemin?” ama bilgisayar da aynı modem gibi, sen bunu ters koyup denedin mi? (modemi dik koyuyorum masaya) bu arada arkadaşımı çok güzel ve şirin görüyorum… uyanıyorum.

Yorumlarsanız sevinirim. Sevgiyle. 32 yaş/ evli/ 2 çocuk/ ev hanımıyım. Bu rüya üyemiz dream tarafından gönderilmiş, tarafımdan buraya taşınmıştır.

Rüyada arkadaş ziyareti görmek nasıl yorumlanır?

Öncelikle gecikmem için çok özür dilerim. Rüyanız oldukça ağır, değerli mesajlar veren önemli bir rüyadır ve iyi konsantre olduğum bir zamanda cevaplamayı istedim. Umarım yorumum hatalı olur, hatalıdır.

Gördüğünüz rüya özel hayatınızda kimi sorunlar yaşadığınızı veya iş yaşamında (eşinizin olabilir) bir başarısızlık geçirdiğinizi, yaşadığınız geçici sıkıntı veya stres etkisiyle geçmişe özlem duyduğunuzu simgelemektedir. Ancak merak etmeyin, geçmişi özlemenize fazla gerek kalmayacak, günümüzün modern yaşamında aradığınız güzelliklere yeniden kavuşacaksınız. Sevgiyle hep mutlu kalın. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada arkadaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Arkadaş Ziyareti Görmek” için 4 yanıt

Rüyada hasta ziyareti yapmak
Çok önceden tanıdığım fakat şuan hiç görüşmediğim bir arkadaşımın bir kaç hafta önce kanser yüzünden hastahanede yattığını öğrenmiştim. Rüyamda bu arkadaşımı iyileşmiş, bizde nişanlımla evine geçmiş olsuna gitmişiz. Biraz yüzünde şişlik var gibiydi ama çok iyi görünüyordu.
23, Kadın, Bekar, Öğrenci, Nişanlıyım ve evlilik hazırlıklarında bir takım problemler var o yüzden endişeliyim. Korkuyorum.

Rüyada arkadaşına geçmiş olsuna gittiğini görmek hayatınızda yolunda gitmeyen bir şey olduğuna işaret olup, bir denge aradığınızı gösterir. Bu rüya yanı zamanda geçmişte yaptığınız bir yanlışı düzeltme arayışınızı ya da hatanızdan kaynaklanan sıkıntıyı telafi etme çabanızı gösterebilir. Ancak rüyada gördüğünüz gelişmeler her şeyin yoluna gireceğini simgelemektedir.

Rüyada erkek arkadaşı ziyarete gitmek ne demek
Erkek arkadaşımla farklı şehirlerde yaşıyoruz ve son zamanlarda bazı sorunlarımız oldu. Ben onu çok seviyorum ve eğer kısmetse evlenmeyi istiyorum. Fakat kendisinin ne hissettiğinden çok emin değilim. Erkek arkadaşımla düzenli olarak 2 haftada bir birbirimizi ziyaret ediyoruz. Bu hafta sonu (29.06.2013 ) onu ziyarete gittim.
Annem rüyasında benim erkek arkadaşımı görmek için gittiğimi ve kısa bir süre süre sonra geri geldiğimi görmüş. Bana “neden bu kadar çabuk geldin” diye sorduğunda “biz kavga ettik, ayrıldık” diye cevap vermişim.
Bu rüya neye dalalettir. Rüyada erkek arkadaşı ziyarete etmek nasıl yorumlanır? Yorumunuzu bekliyorum. İyi günler. 33 yaşında bekar bayanım. Deniz.

Deniz selam,
Rüyalar görene göre yorumlanır ancak bazı durumlarda görülen şey ya da kişi hakkında da bilgi verebilir.
Annenizin rüyası herhangi bir mesaj vermemekte, sizin ( kızı ) hakkında merak ve endişelerini yansıtmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir