Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Arkadaşı İle Evlendiğini Görmek

Rüyada arkadaşı ile evlendiğini görmek neye delalettir?

Merhaba, ben rüyamda dershaneden bir kız arkadaşımla ile evleniyordum (aramızda bir ilişki yok ama ben ondan biraz hoşlanıyorum) ve nikahımızı sınıf arkadaşım (kankam sayılır) o kıyıyordu ve hep bir sorun çıkıyordu. Bu 2-3 kez yaşandı kıymaya çalıştık ama kıyamadım ne anlama geldiğini söyler misiniz şimdiden teşekkür ederim.

Rüya temaları : arkadaşı ile evlenmek, nikah kıymak, kanka.

Rüyada arkadaşı ile evlendiğini görmek rüya yorumu

Rüyada dershane görmek gerçek yaşamınızda önemli bir hayat dersi öğrenme içinde olduğunuzu gösterir. Rüyada dershaneye gitmek veya gittiğini görmek, reel hayatta kendinizi geliştirmek için bir şeyler yaptığınızı ancak bunların yetersiz olduğunu ve daha fazla çaba sarf etmek gerektiğini gösterir.

Rüyada evlendiğini görmek mutluluktur, eğer evli iseniz bir bebeğin müjdesi olabilir, yok eğer bekar biri iseniz, yaşamınızda çok sevineceğiniz kimi gelişmeler olacak anlamını taşır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada arkadaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Arkadaşı İle Evlendiğini Görmek” için 7 yanıt

Rüyada arkadaşının evlendiğini görmek
Rüyamda sevdiğim bir arkadaşımın evlenip hamile kaldığını ve yanıma çok mutlu bir şekilde gelip “annemi arayayım sevinsin” dediğini gördüm. Güzel bir rüyaydı anlamını öğrenebilir miyim? ?

Rüyada kız arkadaşı ile evlendiğini görmek
Rüyamda kız arkadaşımla evli oldugumu gordum ama hatırlamıyorum. Ailesi de benim sehrime taşınmıştı. Mutlu değildim evlendiğim icin ve evlendigimizi hatirlamadigimi söyledim. Baska birisisin sen diyip üzerine gittim. Birden kendimi dolmusta gordum. On koltuğa bir bayan oturdu, güya karimmis. Sarışın ve uzun tüylü bıyıkları vardı. Çok mutsuzdum.

Ruyalarinin esiri merhaba,
Rüyada evlenmek, evlendiğini, evlilik yaptığını, evli olduğunu görmek gerçek yaşamınızda önemli bir gelişimsel aşama geçiriyor olduğunuzu simgeler.

Merhaba rüyamda şimdiki kız arkadaşımla evlenmis oluyoruz ve bir çocuğumuz var. ne anlama geliyor? Simdiden teşekkürler

Sınıf arkadaşım var kankam,sayılır.Rüyada birdenbire sınıftayızyan yana oturmuşuz elimi,tutuyo akşam evleniyoruz diyo.ama düğün fln olduğunu görmüyorum akşam oluyor işte evlenmişiz.

Ben rüyamda erkek sınıf arkadaşımla kavia ettiğimi ve sonra onun benden özür dileyerek “tamam bundan sonra hep senin istediğin olacak çünkü ben seni seviyorum” dedi. Ve sonra bizde ailesiyle tanışmaya gittik. Ve bugün o arkadaşımla tartışma yaşadık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir