Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Arkadaşı Üzgün Görmek

Rüyada arkadaşı üzgün görmek nedir?

Lütfen birisi anlamını söyleyebilir mi, çok etkiledi beni rüyam. Ben rüyamda çok yakın bir arkadaşımı gördüm, aramızda biraz tartışma olmuştu ve erkek arkadaşının beni sevmediği için benimle bağlantısını kestiğine inanıyorum ben. Rüyada yanıma üzgün geldi ve dedi ki “dediklerin doğru çıktı ayrıldık”.

Ben rüyamda onun çok önceden çıktığı bir erkekle çok samimi olmuştum, çok yakın arkadaştık ve bilerek onu kıskandırmak için çocuğun yanına gidip onunla konuşuyordum. Ben gerçek hayatta hiç öyle bir yanlış yapmam arkadaşıma, ne kadar küs olmuşsak bile eski günler için öyle bir seviyesizlik yapmam. Rüyamda sanki boğuluyordum, rüyam neyi gösterir?

Rüyada arkadaşı üzgün görmek yorumu

Demet merhaba,

Bu tür rüyalar gönderirken mutlaka hakkınızda bilgi vermelisiniz, ancak o zaman rüya yorumu sağlıklı yapılabilir. Mesela sen 13 – 15 yaşında bir genç kız isen sana okkalı bir fırça atardım ve “böyle saçma şeylerle kafanı yoracağına dersine çalış” derdim.

15 ile 25 yaşında bir genç kız isen o zaman “Allah sana akıl fikir vermiş ama kullanmıyorsun. Göz vermiş bakıyorsun ama görmüyorsun. Sen daha okumayı bilmiyorsun ya da okuduğunu anlamıyorsun ne halt etmeye rüyanı merak edip bizleri meşgul ediyorsun” derdim. Çünkü rüya gönder sayfasında hakkınızda bilgi verin diye kocaman harflerle yazmışız.

25 in üzerinde isen durum tam bir umutsuz vaka kararı verirdim. “Hayatın bugüne kadar boş şeylerle geçmiş bundan sonrada boş geçmeye devam edecek” derdim. Neden dersen “yok efendim erkek arkadaşı seni sevmiyormuş ta onun için seninle görüşmeyi kesmiş” Keserse kessin, ne ne demeye hala onu merak ediyorsun, “yok onu üzgün görmüş te, bu ne demek miş?”

Yahu kardeşim o seninle görüşmek istemiyor, sen onu merak ediyorsun. Bırak bu saçmalıkları, sen kendine bak sevgili kardeşim. Yok ben illa bunun tabirini öğrenmek istiyorum dersen o zaman rüyada arkadaş görmek sayfasını inceleyip oradan öğrenebilirsin.

“Rüyada Arkadaşı Üzgün Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda eşimle birlikte çok sevdiğim bir arkadaşa ziyarete gidiyorduk. Arkadaşımız bayan, bizimle konuşmuyor bize küsmüş. Eşime diyorum “sen git, ben onunla konuşayım”. Konuşmaya çalışıyorum, bana saçma sapan sebepler söylüyor. Sonrada kaçıyor, bende onun peşinden koşuyorum. Hava hafif kararıyor, arkadaşım denizin içine doğru gitmeye başlıyor, bende onun peşinden denizde yürüyorum.( deniz tertemizdi ) Sonra denizden çıkıyoruz, bana evli olduğum için çekemediğini söyledi. Rüyayı yorumlarsanız sevinirim. 25, Kadın, Evli, Çalışıyor.

Venüz selam,
Bu tür rüyalar kişinin iç dünyası hakkında mesaj veren özel rüyalardır ve sağlıklı yorum için kişinin iç dünyası hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak gerekir. Ancak bu konuda bizim daha fazla bilgi özel istemeye hakkımız olmadığını biliyoruz ki zaten insanlarda beyinlerinden geçen kendilerine özel duygu ve düşüncelerini anlatmak istemezler. Bu durumlarda genel bilgi verilip, mesajı tespit etme işini rüya sahibine bırakıyoruz.
Gördüğünüz rüya iç dünyanızda hak ettiğinizden fazlasını beklemek gibi bir durumda olduğunuzu ve bunun sizi bazı zamanlar rahatsız ettiğini anlatmaktadır.
Lütfen düşüncelerinizi ekler misiniz?

Rüyayı cevaplandırdığınız için teşekkür ediyorum. İç dünyamda hak ettiğimden fazlasını beklemek değil de, hak etmediğim şekilde tavır ve davranışlara maruz kaldığımı hissettim. Ki ben insanların bana karşı tavır ve davranışlarını pek önemsemem, ister küssün, isterse de konuşmasın. Bu onun sorununun olduğunu düşünürüm. Sabaha karşı böyle bir rüya görünce çok çok şaşırdım. Beklemiyordum. Kimseyle paylaşamadığım için, size yazdım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir